Connect with Us

Shikoni Lamborghinin e ri të Kylie Jenner

Showbizz

Shikoni Lamborghinin e ri të Kylie Jenner

Publikuar

-

Kylie Jenner ka treguar linjat e saj perfekte veshur me një kostum sportiv ngjyrë gri.

Bukuroshja seksi ka treguar linjat e saj të tonifikuara si dhe belin e hollë, ndërsa këtë mbasdite u fotografua duke dalë nga palestra.

19 vjecarja më e njohur në botë është duke u kujdesur një pjesë të madhe të ditës për linjat e saj trupore, ndërsa gjen gjithmonë kohë edhe për familjen.

LEXO EDHE:  E lagur dhe e çmendur/Artistja e njohur ndez internetin(Foto)

Bukuroshja ka marrë së fundmi makinën e saj të re, një Lamborghini të fundit të cilën e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale. /Citynews/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk përmbahet Ledri Vula, zbraz karikatorin e kállashit

Publikuar

-

Nga

Nuk përmbahet Ledri Vula, zbraz karikatorin e kállashit

Ledri Vula ka edhe një pasion për armët. Në disa postime në Instagram, teksa është i shoqëruar nga miqtë, tregon se ka shkuar në një vend ku bëhet qitje me kállash.

Në disa imazhe tregon ármët e llojeve të ndryshme, momentet kur zbraz karikatorin e kalláshit dhe plumbát që mban në dorë. Më parë të gjithë e dinin pasionin e Ledrit për basketbollin dhe sportin.LEXO EDHE:  FOTO-Kylie Jenner nuk përmbahet/ Me duart në gjoks tregon ndryshimin e ri në pamje

Ndërkohë, reperi së shpejti do të bëhet baba pasi partnerja e tij Sara Hoxha është në pritje të një fëmije. Shpresh herë është shprehur se dëshira për tu bërë prind është e madhe pasi i pëlqejnë shumë fëmijët.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Në verë qëndron…”/ Fifi zbulon domethënien e tatuazhit të ri

Publikuar

-

Nga

Fifi është një nga këngëtaret më të dashur për publikun shqiptar. Ajo është kthyer në qendërn e vëmendjes të mediave rozë përsa i përket jetës private dhe humbjes së kileve të tepërta.

Së fundi ajo ka vendosur të gdhendë një tatuazh të ri në trupin e saj.“Tatuazh i ri”, ka shkruar Fifi në postimin e parë duke zbuluar më pas dhe tatuazhin e saj.

“Në verë qëndron e vërteta”, ka shkruar Fifi mbi trupin e saj së bashku me gotën e verës dhe trëndafilin.

LEXO EDHE:  E lagur dhe e çmendur/Artistja e njohur ndez internetin(Foto)Kujtojmë se muajt e fundit ajo ka sjellë një sërë projektesh muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime.

LEXO EDHE:  Fansat besojnë se vajza e yllit të televizionit ka për baba truprojën

Pak ditë më parë ajo publikoi këngën “Pa gajle” me Young Zerkën, e cila ka rezultuar shumë e suksesshme dhe ka grumbulluar 2.9 milionë ndjekës në Youtube.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Fansat e Cardi B dhe Megan peticion për të hequr Kylie Jenner nga klipi

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, dy reperet e njohura, Cardi B dhe Megan sollën këngën e tyre më të re të titulluar “Wap”.

Klipi përmban skena tejet të nxehta, ku e ftuar speciale ka qenë dhe miliarderja Kylie Jenner.

Bukuroshja shfaqet e veshur me një body me print leopardi dhe një palë çizme të gjata në të njëjtin dizajn.Mirëpo, duket se këto 30 sekonda të Kylie-t nuk janë pritur aspak mirë nga audienca që ka shpërthyer në komente negative, duke e konsideruar pjesëmarrjen e saj në klip si neveri.

LEXO EDHE:  Kaubojsja më seksi e mbrëmjes….Kylie Jenner

LEXO EDHE:  Kaubojsja më seksi e mbrëmjes….Kylie Jenner

Në Internet po qarkullon edhe një peticion për të hequr Kylie-n nga klipi: “Videoja ishte perfekte deri sa pamë K dhe unë desha të hidhja telefonin tim”, shkroi krijuesi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE