Connect with Us

Më në fund rrëfehet Ndriçim Xhepa: Ja pse nuk flas

Showbizz

Më në fund rrëfehet Ndriçim Xhepa: Ja pse nuk flas

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme, në studion e Arian Çanit në “Zonë e lirë”, aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa ka rrëfyer disa sekrete nga jeta e tij dhe sakrificat që i janë dashur gjatë viteve. Aktori i një sërë roleve është djali i madh i familjes. Ai ka edhe një vëlla 10 vjet më të vogël, i cili ndryshe nga gjithë anëtarët e familjes, ka zgjedhur rrugën e mjekësisë dhe është mjek kirurg.

Paksa i rezervuar për jetën familjare, ai ka lënë të kuptohet sa i rëndësishëm dhe sa ia ka ndryshuar jetën djali i tij Martini, që ka mbushur 10 vjeç.

LEXO EDHE:  Tronditëse/ Probleme me depresionin, vetvaret aktori i njohur

Në studio është folur edhe për skenat erotike apo puthjet në shfaqje të ndryshme dhe marrëdhëniet e veçanta që krijohen mes artistësh, por Ndriçimi ka thënë që bashkëshortja e tij e mirëkupton profesionin e aktorit dhe nuk është xheloze.

Sa i takon mungesës në televizion dhe pse ka zgjedhur të ndjekë rrugën e tërheqjes, ai e ka argumentuar kështu:  “Aktori nuk ka nevojë të flasë për një rol, të lodhë shikuesin duke shpjeguar si e ka arritur, kur spektatori e sheh vetë”. /CityNews

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  Iu refuzua karta e kreditit pasi kishte fotografinë e aktorit/ Reagon ai

LEXO EDHE:  Tronditëse/ Probleme me depresionin, vetvaret aktori i njohur

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sezoni i ri i “Fiks Fare”/ Njihuni me velinat e reja

Publikuar

-

Nga

“Fiks Fare”, emisioni më i madh investigativ në vend, ka zgjedhur dy velinat e reja që do të jenë pjesë për këtë sezon të ri.

Të dyja vajzat nuk janë pak të njohura për publikun. Velinat e reja të Fiks-it kanë marrë pjesë në konkurse bukurie ku kanë fituar edhe çmime, kanë qenë pjesë të sfilatave të shumta apo seteve fotografike.

Bukuroshja brune Dajana Ponari është kurorëzuar “Miss Durrësi 2019”, por ka fituar edhe çmime të tjera bukurie, “Miss Sirena”. Është marrë me modeling, por pasioni i saj është edhe aktrimi.

Biondia Altea Noka është studente për drejtësi, mban një çmim bukurie, atë të “Miss Bikinit 2018” . Përveç modelingut, Altea ëshë notare, për tetë vjet është marrë me not në një nga ekipet e njohura të kryeqytetit

LEXO EDHE:  Tronditëse/ Probleme me depresionin, vetvaret aktori i njohur

LEXO EDHE:  Aktori “xhuxh” na surprizon/ Zbuloni surprizën e bashkëshortes së tij

Të hënën, në date 2 shtator, “Fiks Fare” ju lë takim në të njëjtin orar, në 20:10 në një rikthim me plot investigime dhe çështje të forta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Tërmeti tragjik/ Banori i Thumanës tregon si shpëtoi familjen: Një nga fëmijët e harrova brenda

LEXO EDHE:  Aktori i famshëm me origjinë shqiptare dekorohet me çmimin e jashtëzakonshëm në Turqi

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: