Connect with Us

Djali i Lefter Kokës “tallet” me Ramën/ Zogjtë e jufkat i ka ngrënë lideri global!

Aktualitet

Djali i Lefter Kokës “tallet” me Ramën/ Zogjtë e jufkat i ka ngrënë lideri global!

Publikuar

-

Djali i ministrit të Mjedisit, Lefter Koka, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama. Arbi Koka ka komentuar përgjigjen qesharake të kryeministri, që i tha ish-ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani, të hajë pilaf.

Kjo është komentuar dhe nga kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare.

Referuar kësaj, Arbi Koka shkruan në rrjetet sociale se popullit i ka mbetur vetëm pilafi, pasi zogjtë dhe jufkat i ka ngrënë lideri global, duke nën kuptuar me këtë kryeministrin Rama. Ndërkohë, ai e ilustron reagimin e tij dhe me një foto ironizuese për kryeministrin./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
1 Koment

1 Koment

  1. Maks veshi

    2 Shkurt, 2017 at 4:35 pm

    Anija Teuta pasi u privatizua u quajt Arbi. Me kete emer u shqua ne Adritik, Jon, Egje e deri ne Det te zi per gjithfare lloj kontrabandash nga pija soft Guizza te kafeja e triestes, nga heroina per ne San Benedetto del Tronto te armet e TNT per ne Bari, nga karburanti kontrabande deri te uiski dhe kampari kontrbande i ndihmuar nga Ard Shehu i Transshqipi, krushku i Bashkim Koplikut. Valle ky Arbi nipi i Hakiut nga Spitalla ka te beje gje me kete anijen e famshme te kontrabandes?!

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Aktorja shqiptare nuk ndalet me fotot e “nxehta”/ Pozon pa të brendshme buzë bregdetit

Publikuar

-

Aktorja shqiptare Eliona Pitarka, pas një sezoni të suksesshëm në emisionin humoristik “Duplex”,  u kthye në një prej vajzave më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Shpesh herë ajo vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku shfaqet buzë detit vetëm me një buzë dhe pa të brendshme.

Aktorja ka marrë komente dhe pëlqime të shumta për këto foto, ku mund të thuhet se ka lënë shumë pak hapësirë për imagjinatë.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

 

View this post on Instagram

 

Watch more sunsets than Netflix 🌅😁

A post shared by Eliona Pitarka (@elionapitarka) on

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Si të keni një fytyrë të freskët dhe pa ndërhyrje estetike?/ Zbuloni 2 këshilla nga Leonora Jakupi

Publikuar

-

E njohur për fytyrën e saj tepër të fresket dhe pa operacione plastike, Leonora Jakupi do të mbetet gjithmonë ikona e bukurisë shqiptare e cila nuk plaket kurrë pavarësisht moshës.

Por nëse doni të dini sekretin e saj të bukurisë së përhershme, këngëtarja ka folur troç në një intervistë për “Mirage”.

Ajo shprehet se pjesën më të madhe të këtij “sekreti” e luan gjenetika, megjithatë Leonora zbulon se është e fiksuar pas mirëmbajtjes.

“Mendoj që gjenetika por edhe mirëmbajtja. Unë mundohem t’i rri gati maksimalisht lëkurës sime, ekstremisht, ndonjëherë edhe e teproj pasi dermatologët thonë që larja e shpeshtë I dëmton edhe qelizat. Por unë asnjëherë në jetën time, edhe nëse kam pasur koncert deri në orët e vona, kurrë nuk kam fjetur pa e hequr makjiazhin.”

Ajo madje preferon edhe përdorimin e maskave tradicionale dhe ka treguar dy për të gjitha vajzat kurioze:

  1. E verdhë veze, limon dhe mjaltë!

LEXO EDHE:  Nard Ndoka jep alarmin/ Po shkohet drejt përplasjes popullore

LEXO EDHE:  Zbulohet “spiuni” i dyshes Rama-Meta/Vasili tregon sekretet e bisedave mes tyre

Mbajeni 10-15 minuta dhe shpëlajeni më pas!

2. Ose mund të bëni scrub me sheqer dhe të bardhën e vezës!

Ndiqeni min 10:00

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

“Kanë konflikt interesi”/ Orinda Huta zgjedh mes Elvana Gjatës dhe Flor Mumajesit

Publikuar

-

Moderatorja shqiptare Orinda Huta së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage” është vënë përballë një zgjedhjeje shumë të vështirë.

Në rubrikën “Kë zgjedh”, Orindës i kërkuan të zgjedhë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit.

Këngëtarja dhe kantautori kanë pasur shumë bashkëpunime dhe projekte të përbashkëta deri kur një ditë i ndanë rrugët nga njëri-tjetri.

Këtë gjë e përmendi edhe Orinda kur tha se kanë “konflikte interesash” dhe krahasimi me të drejtë, është i pavend.

Megjithatë ajo e bëri zgjedhjen e saj:

LEXO EDHE:  Intervista e Ramës në televizionin grek Skai ishte e paguar/ Nga Nikollaq Neranxi

LEXO EDHE:  Nard Ndoka jep alarmin/ Po shkohet drejt përplasjes popullore

“Tani, krahasimi është pak i pavend. Kanë dhe konflikt interesi me njëri-tjetrin prandaj është njëçik i pavend (qesh). Elvana është e shkëlqyer, Flori gjithashtu në punën e vet, por le të themi që po shkoj për forcën e gruas, për Elvanën”.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: