Connect with Us

FOTOT/ 10 fotot më të nxehta të Rita Orës

Showbizz

FOTOT/ 10 fotot më të nxehta të Rita Orës

Publikuar

-

Këngëtarja tashmë njihet për format e kolme, ndersa dekolteja e saj shpërthyese nuk ka si të mos marrë vëmendjen e paparacëve.

Rita Ora është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh nuk nguron që të ngacmojë fantazinë. /CityNews/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Bomba” e Instagramit/ Modelja britanike çmend meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Demi Rose është një nga modelet më seksi të Instagramit. Modelja numëron më shumë se 18 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo njihet tashmë në të gjithë botën për format e saj bombastike si dhe fotot provokuese.Së fundi modelja ka publikuar disa foto ku shihet me bikini minimaliste duke ekspozuar kështu linjat e saj aq të dëshiruara nga femrat dhe që çmendin meshkujt.

LEXO EDHE:  Fjolla Morina publikon foto intime nga Dita e Shën Valentinit me të fejuarin

LEXO EDHE:  FOTOT-“Çfarë po thoje?”/ Moderatorja provokon ndjekësit me “pozicionin” e rrezikshëm

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Thyerja e rregullave nga banorët e Big Brother Vip/ Çfarë do të ndodhë të martën?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për shkak të thyerjes së rregullave Big Brother ka marrë vendimin për të penalizuar të gjithë banorët “Vip”.

Sheila ka lexuar vendimin e marrë, në të cilin thuhet se disa prej banorëve kanë hequr me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke përshpëritur duke thyer kështu rregullin numër një të këtij realityshow.

Ndaj të martën të gjithë banorët do të penalizohen dhe do të bëjnë gati valixhet.

Banorë në fillim të programit, jeni paralajmëruar se nëse do të vazhdoni të thyeni rregullat do të penalizoheni. Disa prej jush kanë fikur me qëllim mikrofonin dhe kanë folur duke pëshpëritur, duke thyer kështu rregullin numër 1 të Big Brother që është transparenca me publikun. Prandaj “Vëllai i Madh” ka vendosur që ditën e martë t’iu penalizojë të gjithëve. Bëni gati valixhet të gjithë”, thuhet në zarfin e zi./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  FOTOT-Modelja që tërbon ndjekësit me format bombastike

LEXO EDHE:  Modelja që bën jetë luksoze/ Fotot më provokuese të ish banores së Big Brother ku ekspozon format 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rrëfimi rrëqethës i Vanessa Bryant/ “Lajmin për vdekjen e bashkëshortit e mora nga rrjetet sociale”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bashkëshortja e Kobe Bryant, Vanessa Bryant, ka treguar se lajmin për vdekjen e bashkëshortit e ka marrë përmes rrjeteve sociale nga lajmërimet që i kanë shkuar në telefon të cilat thonin “RIP Kobe”.

Për këtë arsye ajo ka paditur Departamentin e Sherifit të Los Angjelosit për shkelje të privatësisë dhe për neglizhencë.Vanessa thotë se oficerët kanë shpërndarë fotografi nga skena e aksidentit, duke përfshirë trupat e Giannas dhe Kobës.

LEXO EDHE:  U rendit në mesin 20 femrave më të bukura në Miss Universe/ Fotot e bukuroshes shqiptare që mahnit me pamjen e saj

LEXO EDHE:  Modelja që bën jetë luksoze/ Fotot më provokuese të ish banores së Big Brother ku ekspozon format

Unë po e mbaja telefonin sepse po tentoja të kontaktoja me burrin tim dhe të gjitha ato mesazhe filluan të vinin në telefon duke thënë “RIP” Kobe. Jeta ime kurrë nuk do të jetë e njëjtë pa burrin dhe vajzën time”, ka thënë ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE