Connect with Us

Parajsa e modës ka vetëm një emër

Fashion

Parajsa e modës ka vetëm një emër

Publikuar

-

Keni dëgjuar për “Boyfriend jeans”? Nëse jo do të thoni çfarë janë këto, xhinset e të dashurit !! Si mund të më rrinë mua mirë një palë xhinse që nuk janë të miat ose masa ime. E pra ky është qëllimi i tendencës më të re. Xhinset nuk duhet të jenë ngjitur pas trupi, por 2 apo 3 masa më të mëdha. Më në fund u erdhi rradha për t’u veshur atyre xhinseve fshehur në dollap vetëm se pse të rrinin të gjëra. Tashmë sa më të gjëra aq më bukur. Mesa duket përveç anës estetike këtë rradhë moda gjen pika takimi me komoditetin. Të rehatshme, lehtësisht të kombinueshme me taka apo me atlete, me xhaketë apo me një kanatjere ju do të dukeni mjaft bukur.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Personazhi i Harry Potter mban emrin e senatores amerikane

LEXO EDHE:  Nuk lidhet vetëm me modën! Ja arsyeja përse Karl Lagerfeld mbante gjithnjë doreza

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: