Connect with Us

Fotot/ Cfarë duhet të hiqni nga dollapi pas të 30-ave

Fashion

Fotot/ Cfarë duhet të hiqni nga dollapi pas të 30-ave

Publikuar

-

Mosha 30 vjeçare është një kapërcim i rëndësishëm në jetën e një vajze. Është koha e duhur kur duhet të fillojë të bëjë disa ‘llogari’ me veten, për mos të qenë më çupëlina e viteve të universitetit. Por le të mos i vijmë temës rrotull…Në ditëlindjen e 30-të, mund të jenë të shumtë ata që do t’iu pyesin si ndihesh me një vit më shumë por, ta dini, përgjigjja ‘njësoj si më parë’ nuk vlen më! Disa gjëra duhet patjetër t’i ndryshosh dhe një ndër to, nga më të rëndësishmet, është edhe dollapi i rrobave. Disa prej tyre duhet t’i hidhni njerherë e mirë! I kemi fotografuar për t’iua treguar…shfletoni galerinë!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Foto/ Pas shiut lulëzon kanabisi në Shqipëri

LEXO EDHE:  Qeni me miqtë e tij të pazakontë

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: