Connect with Us

Majk flet për mbështetjen

Showbizz

Majk flet për mbështetjen

Publikuar

-

Për herë të parë këngëtari i suksesshëm Majk,është shprehur për fansat duke folur për  vështirësitë që ka hapur në botën e muzikës e ndërsa ka falenderuar ata që i kanë besuar. Ja si u shpreh këngëtrari në statusin e tij në Instagram: “Faleminderit atyne qe mkan desht edhe atyne qe mkan perkrah , atyne qe mkan kesh edhe atyne qe mkan sha , Faleminderit Zotit per talentin si dhurat, edhe pse kur u njoftova me hip hopin i pata xhepat that, e shtir u kon per mu secila nat , per me inqizu kang shpesh e kom lon barkun e that, kryt kah ZOTI , vullnetin me veti nven te lotit , un jom i forti qe qohna prej morgit , tkom thon qe smujn mem nal, ska lidhje sa o shtir , kom luftu me mish e me shpirt deri sa e kom mrri, qato qe e kom nis…”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Nga

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Ju kishte munguar?/ Majk ka gati suprizën e rradhës

LEXO EDHE:  Grupi Balfin mbështet familjet në zonat e përmbytura, me pajisje elektroshtëpiake dhe produkte ushqimore

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Meksikania që do t’iu lërë pa mend me pozat e saj/ Fotot më sensuale të modeles së njohur

Publikuar

-

Nga

Daniela De Jesus Cosio është një modele nga Meksika. Bukuroshja është bërë shumë e njohur falë linjave të saj perfekte.

Meksikania reklamon veshje të markave të ndryshme të njohura, duke i ngjitur shumë shpejt shkallët e suksesit në fushën e modelingut.

Pozat e saj mahnitëse tërheqin vëmendjen e shumë ndjekësve të cilët me komentet e tyre e komplimentojnë pafund në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Stabiliteti i Ballkanit varet nga “mbështetja e BE-së”

LEXO EDHE:  Djegia e mandateve/ Ish-ministri i Ramës mbështet Bashën

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi marton motrën/ Dalin pamjet nga ceremonia

Publikuar

-

Nga

Ilda Abazi, motra e ish misit Almeda Abazi ka kurorëzuar dashurinë e saj në martesë me partnerin e saj Kenan Sipahi.

Ish misi ka publikuar disa pamje nga ceremonia e madhe e cila është mbajtur në Ciragan Palace Kempinski, në Stamboll.

Ilda shafqet shumë elegante me fustanin e sja të nusërisë ndërsa Almeda ka urua të motrën dhe bashkëshortin e saj.

LEXO EDHE:  Gjermania kalon “në sitë” Biden/ Çfarë do ndryshojë nëse ai zgjidhet president

LEXO EDHE:  Paloka dhe Lila krah sportistëve/ “Jeni aleatët tanë më të mirë, do sjellim ndryshim edhe për ju”

“Ju dua shumë zemrat e mia, qofshi të lumtur”, shkroi Almeda krah videove./ CNA.al

LEXO TE PLOTE