Foto Erion Veliaj- Petrit Fusha/ Gazetari i kronikës: Prokurori ka 5 dosje për kryebashkiakun

Gazetari i kronikës Flamur Vezaj ka komentuar sot foton e publikuar nga citynews ku kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj shihet me kryeprokurorin e Tiranës Petrit Fusha. Në një postim në rrjetet sociale, gazetari Flamur Vezaj shkruan se Petrit Fusha ka 5 dosje të hapura për kryebashkiakun Veliaj dhe kjo është një nga arsyet që Vezaj … Continue reading Foto Erion Veliaj- Petrit Fusha/ Gazetari i kronikës: Prokurori ka 5 dosje për kryebashkiakun