Connect with Us

FOTO/Erik Lloshi zbulon familjen e tij artistike, dhe janë këngëtarët më të mirë

Showbizz

FOTO/Erik Lloshi zbulon familjen e tij artistike, dhe janë këngëtarët më të mirë

Publikuar

-

Erik Lloshi, ka zbuluar familjen e tij artistike! Këngëtari nuk e ka fshehur ndonjëherë, megjithaë të gjithë bashkë në të njëjtën foto duke mbështetur njëri-tjetrin nuk i kishim parë.

Erik Lloshi, bën me dije në postimin e tij të fundit në Instagram se familja e tij përbëhet nga produksioni Three Doots, Flori Mumajesi, Kledi Bahiti, Bruno dhe Artiola Toska.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“E kanë vënë re të gjithë”/ Bashkëshorti i Jonidës i vë në dukje këtë fakt

Publikuar

-

Nga

Aktorja Jonida Vokshi dhe bashkëshorti i saj Besnik janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Dyshja kurorëzoi dashurinë e tyre në martesë në Shtator të vitit që shkoi, ndërsa pak muaj më parë ata u bënë prindër të një vajze, që e quajtën Emi.

Çifti është shumë aktiv në rrjete sociale, ku shpesh ndajnë momente me vogëlushen e tyre, por duke u kujdesur të mbajnë larg vëmendjes së mediave portretin e saj. Së fundmi, aktorja dhe moderatorja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, ku shihet më e lumtur se kurrë krah partnerit të saj.

LEXO EDHE:  Çfarë i bën bashkë Florin dhe Getoar Selimin?

LEXO EDHE:  “Flori dhe Flutura”/ Mumajesi bën lëmsh rrjetin, kush është vajza misterioze që po përqafon?

“Më tha: E kanë vënë re të gjithë përreth që unë jam më i bukur se ti”, ka shkruar Jonida krahas fotove, duke zbuluar pjesë nga biseda me bashkëshortin./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke

Publikuar

-

Nga

Tuba Buyukustun i dha fund lidhjes 3-vjeçare/ Ish partneri i saj “kapet mat” me aktoren turke

Pak ditë më parë mediat turke raportuan se aktorja Tuba Buyukustun e njohur si “Syhan”, është ndarë nga partneri i saj Umut Evirgen pas 3 vitesh lidhje. Sipas burimeve mes çiftit kishin nisur xhelozitë dhe zënkat ishin bërë shkak i ndarjes.

Pas ndarjes nga aktorja, Evirgen nuk ka humbur kohë dhe raportohet se ai është lidhur me një tjetër aktore shumë të njohur. Bëhet fjalë për Melisa Senolsun të cilën e kemi parë në serialin “Dashuri me qira”.LEXO EDHE:  Foto/ Flori dhe Ledri bashkë për “Nallane4”?

Evirgen dhe Senolsun janë parë bashkë gjatë pushimeve e madje kanë pozuar pranë njëri-tjetrit duke konfirmuar kështu lidhjen. Çifti është ndaluar nga gazetarët, por Evirgen nuk ka pranuar të flasë për lidhjen e tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Partnerja e Ledrit mahnitëse/ Me bikini dhe barkun e rrumbullakosur shijon rrezet e diellit

Publikuar

-

Nga

Prej javësh në mediat rozë është komentuar pafund shtatzënia e partneres së Ledri Vulës, Sara Hoxhës.

Pas shumë aludimesh vetë çifti konfirmoi lajmin se ishin në pritje të ëmbël madje duke treguar dhe gjininë e fëmijës, që është një vajzë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on
Pas konfirmimit nuk kanë munguar fotot e ndryshme të bukuroshes me barkun e rrumbullakosur. Së fundi Sara ka publikuar foto ku shfaqet me bikini duke treguar kështu dhe barkun e rrumbullakosur.

LEXO EDHE:  Flori Mumajesi “mesazh” të koduar Elvana Gjatës

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

LEXO TE PLOTE