54-vjeçari gjendet i varur në banesë

6 Dhjetor 2016, 14:50, Aktualitet CNA

Një shtetas 54-vjeçar është gjetur sot i varur në banesën e tij në Golem.

Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 14:15, në Golem, në afërsi të konviktit të shkollës së mesme, është gjetur i varur në banesën e tij, shtetasi A. T., 54 vjeç.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se ky shtetas të jetë vetë varur. Pranë viktimes është gjetur dhe një letër e shkruar nga vetë ai mbi veprimin që do të kryente.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Lajmet e fundit nga