Connect with Us

Rrëfim/Po bëj seks me të dashurën e shokut të ngushtë

Life Style

Rrëfim/Po bëj seks me të dashurën e shokut të ngushtë

Publikuar

-

“Jam 21 vjeç dhe jam duke shkuar në shtrat me të dashurën e shokut tim të ngushtë. Ai është 20 vjeç dhe nuk ia ka idenë që është duke e ndarë me mua”, kështu e fillon letrën e tij një djalë 21 vjeçar drejtuar psikologes së “The Sun”.

“E kam pëlqyer gjithmonë po kam menduar se ajo është jashtë mundësive të mia. Ajo është një nga personat më të ëmbël që kam njohur në jetën time dhe ka një trup vërtet fantastik. Shoku im  ka 1 vit që është në lidhje me të por, unë gjithmonë e kam dëshiruar. Një natë pas festës time të ditëlindjes më kërkoi ta shoqëroja për në shtëpi pasi shoku im ishte jashtë qytetit me punë. Kur arritëm aty më ftoi për një kafe dhe sapo hymë në shtëpi e saj filluam të putheshim dhe pastaj gjërat rrodhën vet. Tashmë kam 6 muaj që fle me të dhe mendoj se kam rënë në dashuri por nuk dua ta humbas shokun tim”, kështu përfundon letra e djalit i cili kërkon gjithashtu edhe një këshillë se si të veprojë.

“Je duke bërë diçka shumë të gabuar dhe me shumë mundësi shoku yt nuk do të ta fali nëse e merr vesh diçka të tillë”, i shkruan psikologia duke shtuar se duhet ta ndërpriste lidhjen e tij me të dashurën e shokut sa më parë./Citynews.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

52 apo 25?!/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Publikuar

-

Nga

52 apo 25?/ Jennifer Lopez feston ditëlindjen, ‘çmend’ ndjekësit me fotot me bikini

Padyshim që për Jennifer Lopez mosha është thjesht një numër.

Diva e muzikës botërore ka festuar sot ditëlindjen 52-të, megjithëse ka ruajtur freskinë e rinisë dhe ka një trup për tu pasur zili.

Këngëtarja ka publikuar pak minuta më parë disa foto të nxehta në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini krah partnerit të saj Ben Affleck.

LEXO EDHE:  ''Vdekje me sy hapur''/ E mbijetuara e COVID-19 rrëfen përjetimin e pandemisë

Këngëtarja i la të gjithë “pa frymë” me format e saj bombastike trupore, duke mos lënë vend për imagjinatë./CNA.al

LEXO EDHE:  Sulme seksuale me forcë/Reperi i njohur akuzohet për abuzim me një 13 vjeçare

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Publikuar

-

Nga

“Më ka shkruar”/ Miss Shqipëria nxjerr mesazhet me “Capital T”, si e ‘gjuan’ këngëtari

Miss Shqipëria 2020 Iljada Baci, ka rrëfyer gjatë puntatës së sotme të “Edicionit Veror” në “ABC” si është një ditë e zakonshme në verë për të, situatat e sikletshme dhe prapaskenat e xhirimeve.

Gjatë intervistës Iljada zbuloi se “më ka shkruar, “Capital T” dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie”. Do i futet rrugës së muzikës? “Mbase në një të ardhme të largët” tha ajo.

Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të “paharrueshme që më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Horoskopi

Bëjnë gjithçka për partnerin/ Tre shenjat e horoskopit që sakrifikojnë për dashurinë

Publikuar

-

Nga

Bëjnë gjithçka për partnerin/ Tre shenjat e horoskopit që sakrifikojnë për dashurinë

Dashi

Në qoftë se partneri/-ja juaj i përket shenjës së dashit konsiderojeni veten me fat, pasi dashët janë ithtarë të dashurisë së vërtetë dhe duan të përjetojnë sa me shumë emocione pranë partnerit. Asgjë nuk i tremb për të pasur marrëdhënien e ëndërruar.

Virgjëresha

Virgjëreshat janë shumë pasionante në dashuri, por kur gjërat shkojnë keq ato braktisin menjëherë gjithçka. Vlerësojnë ndershmërinë më shumë se çdo gjë tjetër dhe presin që partneri i tyre t’ua kthejë me të njëjtën monedhë, sipas “opinion”. Nuk u pëlqejnë lojërat, duan lidhje të qëndrueshme e të gjata, dashuria për ta është forca më e bukur që mund të udhëheqë jetën e një njeriu.

LEXO EDHE:  Rrëfim/ I dashuri më thotë se më do por mungon seksi mes nesh

Peshorja

LEXO EDHE:  Meshkuj lexojeni me vëmendje

Peshoret janë pasionante të lindura, të gatshme për të bërë çdo gjë që lidhja të funksionojë siç duhet. Ato janë të gatshme të marrin avionin, trenin, biçikletën, madje të hipin edhe në shpinën e një deveje për të shkuar pranë dashurisë. Por, sakrificat në emër të dashurisë nuk nënkuptojnë vetëm zhvendosje fizike, por edhe të bësh kompromise duke hequr dorë shpeshherë edhe nga dëshirat e tyre./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE