Connect with Us

Demaskimet Shqipëtare vazhdojnë të demaskojnë Eliona Pitarka/ Modelja ‘rregullon’ format me fotoshop

Showbizz

Demaskimet Shqipëtare vazhdojnë të demaskojnë Eliona Pitarka/ Modelja ‘rregullon’ format me fotoshop

Publikuar

-

Faqja Demaskimet Shqipëtare, vazhdon të mos heq vëmendjen nga modelja dhe aktorja Eliona Pitarka. ‘Gabimi’ i fundit që i kanë kapur ndodhet pikërisht në këtë foto, ku është shtrëmbëruar dera nga fotoshop.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Humbi të atin pak ditë më parë/ Rudina Dembacaj dedikim prekës: Ti je me mua…

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, aktorja e humorit Rudina Dembacaj humbi babain. Babai i saj u nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë.

Së fundmi Rudina ka publikuar një foto te të atin ku ka shkruar fjalë prekëse.

“Ti je me mua në çdo moment”,shkruan aktorja krahas fotos.

I ndjeri u nda nga jeta pas një lufte të gjatë me një sëmundje dhe Rudina ka treguar se ka qenë çdo moment pranë tij, duke shpresuar deri në fund që ai të bëhej më mirë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Luana Vjollca si rrallë herë/ Shfaqet vetëm “ujë e sapun”

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca si rrallë herë/ Shfaqet vetëm “ujë e sapun”

Moderatorja Luana Vjollca është cilësuar si një nga vajzat më seksi të ekranit. Bukuroshja bjonde, në çdo dalje të saj kujdeset që të duket e kuruar deri në detaj.

Shpesh herë është bërë kryefjala në mediat rozë përsa i përket operacioneve plastike. Por së fundi, moderatorja ka publikuar fotot dhe videot ku shfaqet pa pikë grimi.

E veshur me një fustan të zi, dhe me fytyrën drejt nga perëndimi, Luana ka treguar pamjen e saj në ditët e zakonshme, pa grim./ CNA.al


LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk ka asnjë bashkëpunim me një femër në albumin e ri/ Capital T zbulon arsyen

Publikuar

-

Nga

Nuk ka asnjë bashkëpunim me një femër në albumin e ri/ Capital T zbulon arsyen

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm dhe të klikuar të momentit. Së fundi ai ka publikuar disa nga projektet e albumit të tij “Skulpturë”.

Këngët kanë patur një sukses  të madh, veçanrisht bashkëpunimi me Ledri Vulën, i cili është kthyer menjëherë në një hit që do të na shoqërojë përgjatë gjithë verës.

Por Capital ka bërë të ditur se në albumin e tij nuk do të gjejmë asnjë bashkëpunim me femra.

Për Prive.al reperi ka zbuluar dhe arsyen e këtij vendimin.Capital T tregon se për të bërë një bashkpunim niset nga energjia që i jep artisti dhe jo nga fakti nëse kënga do të bëjë bujë apo jo.

“Asnjë femër nuk e kam në album. S’ka pasur ndonjë arsye specifike. Thjesht unë bashkëpunimin nuk e nis veç për faktin për me pas një sukses të caktuar ose në baza të interesave që i kemi. Normal që ti kur e bën një bashkëpunim janë edhe ato, por fillimisht nisem prej energjisë që ma jep ai artist, çfarë raporti kam me të, a më pëlqen si artist. Nuk mundesh me gjet një bashkëpunim në karrierën time me një artist që mua nuk më pëlqen, por që e kam ditur që ka me ndez. Ai bashkëpunim nuk ekziston”, është shprehur Capital./ CNA.al

LEXO TE PLOTE