Connect with Us

SNAPCHAT:Këto janë cilësuar fotot më të bukura ndonjëherë

Life Style

SNAPCHAT:Këto janë cilësuar fotot më të bukura ndonjëherë

Publikuar

-

Showbizz

“Faleminderit zot…”/ Adelina Ismaili ndan me fansat momentin e bukur

Publikuar

-

Nga

“Faleminderit zot...”/ Adelina Ismaili ndan me fansat momentin e bukur

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili nëpërmjet një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka ndarë me fansat një moment të bukur, pranë familjes së saj.

Në postimin e saj, këngëtarja shpreh mirënjohjen për çdo gjë që ka deri më tani në jetë.

“Faleminderit zot për të gjitha. Dashurinë me të cilën më ke bekuar, familjen time, miqtë e mirë pafund dhe shëndetin. Të dua @val.krasniqi”, shkruan Adelina Ismaili, bashkangjitur fotos ku duket se po shijon një drekë familjare me bashkëshortin dhe djalin.

LEXO EDHE:  Risi në Snapchat

LEXO EDHE:  Snapchat është i rrezikshëm

Këngëtarja shqiptare nga Kosova është paska e rezervuar për jetën private dhe ky është një nga momentet e rralla që flet për partnerin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Linja seksi dhe poza provokuese/ Kjo është modelja më “hot” e momentit

Publikuar

-

Nga

Linja seksi dhe poza provokuese/ Kjo është modelja më “hot” e momentit

Melissa Riso është një nga modelet më seksi të rrjeteve sociale. Shpesh herë ajo provokon me fotot e saj me bikini.

Linjat perfekte dhe pozat e nxehta kanë bërë që ajo të tërheqë shumë ndjekës.

Përveç modelingut Melissa ka passion aktrimin dhe estetikën. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Melissës që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më të nxehta të ish velinës

Publikuar

-

Nga

Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më të nxehta të ish velinës

Pas largimit të modeles dhe velinës seksi Kejvina Kthella nga emisioni “Xing me Ermalin”, një tjetër vajzë bukuroshe do ta zëvendësonte atë në mënyrën më të mirë.

Pretendente për të fituar kurorën e “Miss Universe”, Belinda Dragoti nuk ngeli pas duke treguar format e saj më të mira dhe tërhoqi vëmendjen e audiencës shqiptare. Brune, e gjatë dhe seksi, 18 vjeçarja nga Elbasani i ka marrë “zemrën” edhe fansave në Instagram ku ajo shpesh herë poston foto nga aktivitetet dhe pushimet e saj relaksuese ku ekspozon linjat e tonifikuara.

LEXO EDHE:  Përditësimi i Snapchat i ka inatosur të gjithë përdoruesit

LEXO EDHE:  Risi në Snapchat

Për më tepër më poshtë do të shikoni fotot e Belindës të cilat janë pëlqyer dhe komentuar shumë./CNA.al

LEXO TE PLOTE