Horoskopi 25 Korrik 2016

24 Korrik 2016, 22:01, Lifestyle CNA

Dashi
Dite harmonike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni gjithë kohës mjaft mire pranë partnerit dhe askush nuk do mund t?iu ndaje dot. Beqaret do kenë një dite te veçantë dhe te mbushur me takime fantastike. Shfrytëzojeni secilën sepse nuk do përsëriten me. Ne planin FInanciar keni për te pasur me tepër fat se asnjëherë me pare dhe do i shlyeni edhe borxhet.

Demi
Dite sensuale dhe e mbushur me pasion do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne disa momente do ju duket vërtet dikur jeni mbi re. Beqaret nuk do jene ende gati për te FIlluar një lidhje dhe do refuzojnë disa mundësi te shkëlqyera. Ne planin FInanciar nuk duhet te ndërmerrni aspak rreziqe sepse po FIlluan problemet nuk do dini çfarë te bëni me pas.

Binjaket
Marrëdhënia ne çift ka për te qene shume e qete gjate kësaj dite. Do merreni vesh me se miri me atë qe keni ne krah dhe mund te bëni edhe ndonjë plan për te ardhmen. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri kështu qe kot sa te mundohen. Buxheti do përmirësohet ndjeshëm. Do mund te shlyeni te gjitha borxhet dhe te hiqni edhe disa para mënjanë për te siguruar te ardhmen.

Gaforrja
Sot do jeni shume here me realiste se me pare ju te dashuruarit dhe do i zgjidhni edhe disa probleme te hershme. Mbrëmja nga ana tjetër do jete mjaft romantike. Beqaret nuk do i bëjnë dot balle tundimit dhe do hidhen ne krahët e te parit qe do i joshe. Ne planin FInanciar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri. Do keni mjaftueshëm te ardhura për te kryer investimet e menduara.

Luani
Do afroheni edhe me tepër sot ju te dashuruarit për shkak te disa projekteve profesionale qe do ju bashkojnë. Do flisni për gjithçka, por nuk do i harroni edhe t?i shprehni ndjenjat me mënyra nga me te ndryshmet. Beqaret do bëjnë deklarata te forta dashurie dhe do marrin aprovime. Financat do jene goxha te mira për pjesën me te madhe. Vazhdoni ne rrugën e nisur.

Virgjeresha
Dite e mbushur me vështirësi te mëdha do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Mos u nxitoni për asgjë, por këshillohuni me pare me disa miq te besës. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te mendojnë edhe te hedhin hapa serioze menjëherë. Buxheti do ekuilibrohet ndjeshëm. PërFItoni nga kjo për t?i shlyer te gjitha borxhet qe keni marre.

Peshorja
Mos e detyroni për asgjë atë qe keni ne krah sot sepse nuk keni për te pasur asnjë përFItim nga ajo qe do bëni. Tregohuni te duruar dhe prisni qe gjerat te rregullohen vete. Beqaret do jene bujare, te sjellshëm dhe te ëmbël, prandaj do marrin ftesa pa fund nga persona me vlera. Për FInancat do jete një dite me fat. Do i kryeni pa frike te gjitha investimet e menduara.

Akrepi
Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te mos ece si duhet gjate kësaj dite dhe do mendoni seriozisht për te mbetur vetëm miq me partnerin. Jepini vetes edhe një mundësi rishikimi te situatës dhe me pas merrni vendime. Beqaret do jene me më shume fat ne dashuri dhe do arrijnë te FIllojnë një lidhje afatgjate. Buxheti do mbetet gjithë kohës i mire, mos u shqetësoni.

Shigjetari
Do jeni shume te qete sot si ju ashtu edhe partneri juaj dhe do i zgjidhni shpejt te gjitha problemet e vogla qe po ua vështirësonin marrëdhënien. Beqaret duhet te këshillohen me pare me disa miq apo familjare para se te marrin vendime. Me shpenzimet mos u tregoni te paduruar sepse situata mund t?iu dale jashtë kontrollit atëherë kur nuk e prisni. Kujdes!

Bricjapi
Do keni disa probleme te vogla me partnerin tuaj gjate kësaj dite, por asgjë qe nuk mund te zgjidhet. Ne pasdite dhe ne mbrëmje do mbizotërojë klima harmonike. Beqaret edhe sikur te duan nuk do i rezistojnë dot tundimit për te FIlluar një lidhje. Financat do vazhdojnë te mbeten delikate kështu qe matuni disa here para se te kryeni ndonjë shpenzim.

Ujori
Do keni shume mosmarrëveshje me partnerin tuaj sot, pasi ne çdo moment do e kritikoni për veshjen, sjelljen dhe gjithçka. Ndaluni sa pa qene ende vone. Beqaret do kenë një dite romantike dhe te mbushur me takime fantastike. Është e padiskutuar qe sot do e ndryshojnë statusin. Financat do jene shume here me te mira se disa kohe me pare. PërFItoni nga kjo mundësi.

Peshqit
Dite e trazuar ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do bini dakord për shume gjera me partnerin dhe kjo do e përkeqësoje marrëdhënien tuaj. Beqaret nuk duhet t?i humbasin shpresat deri ne momentin e fundit. Pritet te ndodhe diçka interesante ne mbrëmje. Ne planin FInanciar nuk do keni aspak vështirësi, përkundrazi do kryeni edhe investime dhe gjendja do mbetet e mire.

Lajmet e fundit nga