Connect with Us

Horoskopi 25 Korrik 2016

Life Style

Horoskopi 25 Korrik 2016

Publikuar

-

Dashi
Dite harmonike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni gjithë kohës mjaft mire pranë partnerit dhe askush nuk do mund t’iu ndaje dot. Beqaret do kenë një dite te veçantë dhe te mbushur me takime fantastike. Shfrytëzojeni secilën sepse nuk do përsëriten me. Ne planin FInanciar keni për te pasur me tepër fat se asnjëherë me pare dhe do i shlyeni edhe borxhet.

Demi
Dite sensuale dhe e mbushur me pasion do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne disa momente do ju duket vërtet dikur jeni mbi re. Beqaret nuk do jene ende gati për te FIlluar një lidhje dhe do refuzojnë disa mundësi te shkëlqyera. Ne planin FInanciar nuk duhet te ndërmerrni aspak rreziqe sepse po FIlluan problemet nuk do dini çfarë te bëni me pas.

Binjaket
Marrëdhënia ne çift ka për te qene shume e qete gjate kësaj dite. Do merreni vesh me se miri me atë qe keni ne krah dhe mund te bëni edhe ndonjë plan për te ardhmen. Beqaret nuk do jene me fat ne dashuri kështu qe kot sa te mundohen. Buxheti do përmirësohet ndjeshëm. Do mund te shlyeni te gjitha borxhet dhe te hiqni edhe disa para mënjanë për te siguruar te ardhmen.

Gaforrja
Sot do jeni shume here me realiste se me pare ju te dashuruarit dhe do i zgjidhni edhe disa probleme te hershme. Mbrëmja nga ana tjetër do jete mjaft romantike. Beqaret nuk do i bëjnë dot balle tundimit dhe do hidhen ne krahët e te parit qe do i joshe. Ne planin FInanciar do mbizotërojë gjithë kohës ekuilibri. Do keni mjaftueshëm te ardhura për te kryer investimet e menduara.

Luani
Do afroheni edhe me tepër sot ju te dashuruarit për shkak te disa projekteve profesionale qe do ju bashkojnë. Do flisni për gjithçka, por nuk do i harroni edhe t’i shprehni ndjenjat me mënyra nga me te ndryshmet. Beqaret do bëjnë deklarata te forta dashurie dhe do marrin aprovime. Financat do jene goxha te mira për pjesën me te madhe. Vazhdoni ne rrugën e nisur.

Virgjeresha
Dite e mbushur me vështirësi te mëdha do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Mos u nxitoni për asgjë, por këshillohuni me pare me disa miq te besës. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te mendojnë edhe te hedhin hapa serioze menjëherë. Buxheti do ekuilibrohet ndjeshëm. PërFItoni nga kjo për t’i shlyer te gjitha borxhet qe keni marre.

Peshorja
Mos e detyroni për asgjë atë qe keni ne krah sot sepse nuk keni për te pasur asnjë përFItim nga ajo qe do bëni. Tregohuni te duruar dhe prisni qe gjerat te rregullohen vete. Beqaret do jene bujare, te sjellshëm dhe te ëmbël, prandaj do marrin ftesa pa fund nga persona me vlera. Për FInancat do jete një dite me fat. Do i kryeni pa frike te gjitha investimet e menduara.

LEXO EDHE:  Horoskopi 30 Maj 2016

Akrepi
Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te mos ece si duhet gjate kësaj dite dhe do mendoni seriozisht për te mbetur vetëm miq me partnerin. Jepini vetes edhe një mundësi rishikimi te situatës dhe me pas merrni vendime. Beqaret do jene me më shume fat ne dashuri dhe do arrijnë te FIllojnë një lidhje afatgjate. Buxheti do mbetet gjithë kohës i mire, mos u shqetësoni.

Shigjetari
Do jeni shume te qete sot si ju ashtu edhe partneri juaj dhe do i zgjidhni shpejt te gjitha problemet e vogla qe po ua vështirësonin marrëdhënien. Beqaret duhet te këshillohen me pare me disa miq apo familjare para se te marrin vendime. Me shpenzimet mos u tregoni te paduruar sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit atëherë kur nuk e prisni. Kujdes!

Bricjapi
Do keni disa probleme te vogla me partnerin tuaj gjate kësaj dite, por asgjë qe nuk mund te zgjidhet. Ne pasdite dhe ne mbrëmje do mbizotërojë klima harmonike. Beqaret edhe sikur te duan nuk do i rezistojnë dot tundimit për te FIlluar një lidhje. Financat do vazhdojnë te mbeten delikate kështu qe matuni disa here para se te kryeni ndonjë shpenzim.

Ujori
Do keni shume mosmarrëveshje me partnerin tuaj sot, pasi ne çdo moment do e kritikoni për veshjen, sjelljen dhe gjithçka. Ndaluni sa pa qene ende vone. Beqaret do kenë një dite romantike dhe te mbushur me takime fantastike. Është e padiskutuar qe sot do e ndryshojnë statusin. Financat do jene shume here me te mira se disa kohe me pare. PërFItoni nga kjo mundësi.

Peshqit
Dite e trazuar ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do bini dakord për shume gjera me partnerin dhe kjo do e përkeqësoje marrëdhënien tuaj. Beqaret nuk duhet t’i humbasin shpresat deri ne momentin e fundit. Pritet te ndodhe diçka interesante ne mbrëmje. Ne planin FInanciar nuk do keni aspak vështirësi, përkundrazi do kryeni edhe investime dhe gjendja do mbetet e mire.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

I dha fund lidhjes me Andin/ Jasmina: Ndryshe ishte në studio, ndryshe sillej jashtë

Publikuar

-

Nga

I dha fund lidhjes me Andin/ Jasmina: Ndryshe ishte në studio, ndryshe sillej jashtë

Jasmina dhe Andi ishin një nga çiftet më të preferuara për publikun, por marrëdhënia e tyre përfundoi dhe mesa duket shkak për këtë është bërë këngëtarja Diona Fona. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Jasmina tregon se Andi u largua nga ditëlindja e ish-konkurentit Fation Kuqari dhe u nis për në Vlorë që ti vinte në ndihmë ‘shoqes’.

Ditën e sotme ish-konkurentja u kthye në studion e Përputhen për t’i bërë një surprizë Olës për ditëlindje dhe prezantuesja Bora Zemani e pyeti në lidhje me deklaratat e saj. Ajo shprehet se Andi ishte ndryshe në emision dhe ndryshe jashtë studios.

“Personi në fjalë ishte ndryshe këtu ndryshe jashtë. Jemi shkëputur, ne frekuentoheshim por fjalët ishin të njëjta që nuk bën, jo aty nuk bën. Ishim akoma në mëdyshje, edhe pse në veprime ishin ndryshe.

Me veprime sillej sikur të ishte i dashuri im dhe me fjalë ndodhi ndryshe. një ditë të bukur s’më kishte treguar që do ishte ndihmës i një vajze që e kishte shoqe që se kishte shoqe. Unë e kam marrë vesh nga një foto që ishte pjesë e xhirimeve në tre të mëngjesit. Nga ai moment. Pas ditëlindjes së një konkurrenti ai është larguar duke thënë se nuk është mirë dhe ka përfunduar në Vlorë tek ajo vajza”, tha Jasmina./CNA.al

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 9 dhjetor 2020

LEXO EDHE:  Horoskopi e shtune 14 janar

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çfarë ndodhi?/ Princi dhe Aristela prej ditësh nuk flasin me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

U deklarua për Aristëlën/ Prici: Je gjysma ime

Princi dhe Aristela mesa duket janë në rrugën e duhur për të dalë nga emisioni çift. Ata kanë realizuar shumë takimë romantike së bashku. Ditën e sotme gocat kanë bërë zgjedhjet e tyre dhe Aristela për të disatën herë zgjodhi Princin.

Aristela u shpreh se ky do të jetë një takim sqarues pasi ata nuk po flasin me njëri-tjetrin prej disa ditësh. Princi tha se konkurrentja është mërzitur me të që nga dita e transmetimit të emisionit pasi ai po qeshte me Blerimit dhe sipas tij, ajo është ndier e ofenduar. /CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ditëlindja e Olës/ Jasmina i bën surprizën e ëmbël

Publikuar

-

Nga

Konkurentja e re e “Përputhen” trazon ujërat/ Përplaset me Jasminën për Andin: Guxo dhe ngacmoje

Ditën e sotme në emisionin Përputhen është festuar ditëlindja e Olës dhe nuk kanë munguar surprizat për të.  Në studio është shfaqur dhe Jasmina me të cilën Ola ka patur një shoqëri në kohën e shkuar, por marrëdhënia e tyre ka vite që ka mbaruar.

Ish-konkurentja  solli në studio një tortë me personazhet e Përputhen. Me surprizën e sotme ajo ka treguar se raporti i tyre është rregulluar.  Jasmina u shpreh se shoqëria e përbashkët kishin ndërhyrë që ata të dyja të bëheshin shoqe./CNA.al

LEXO EDHE:  Horoskopi javor, 1 korrik deri në 7 korrik 2019

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor, 8 Gusht 2017

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

 

LEXO TE PLOTE