Fotot ekskluzive/ Ilir Meta zgërdhihet me shakatë pa kripë të Fahri Balliut

Kreu i Kuvendit Ilir Meta është fotografuar sot në mesditë në Gjirin e Lalzit, tek vendi i tij i preferuar. Megjithëse e enjte, sot ska pasur seance parlamentare dhe Iliri kohen e tij në mesdite ja ka kushtuar Fahri Balliut, mikut të tij që e sponsorizon dhe e mbështet duke i punësuar soj e sorollop … Continue reading Fotot ekskluzive/ Ilir Meta zgërdhihet me shakatë pa kripë të Fahri Balliut