Connect with Us

Horoskopi 17 Maj 2016

Life Style

Horoskopi 17 Maj 2016

Publikuar

-

DASHI 21. mars – 20. prill

Ata qe janë ne një lidhje, me ne fund do afrohen me pranë partnerit te tyre dhe do ia shprehin gjitha ato qe kane menduar prej kohesh. Nëse jeni ende vetëm, mos kërkoni te bëni asgjë me ngut sepse situata mund t’iu dale jashtë kontrollit dhe keni për te vuajtur. Për financat do jete dite delikate dhe nuk do mund te kryeni asnjë shpenzim te madh. Beni kujdes!

DEMI 21. prill – 21. maj

Do ju duhet te luftoni me veten tuaj sot ne mënyrë qe te mos hidhni hapa te nxituara. Çdo gjë ka kohen e vet dhe po u be me pare mund te jete e gabuar dhe mund te sjelle pasoja. Ata qe janë veten nuk do lodhen aspak duke kërkuar princin e kaltër sepse ai do shkoje vete tek ta. Me financat do dini gjithmonë sesi te silleni dhe nuk do keni aspak vështirësi e te papritura.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Planetët do e mbrojnë gjate gjithë ditës jetën tuaj ne çift sot. Nga ana tjetër ata do ju nxitin te përgatisni surpriza te njëpasnjëshme dhe te dy do ndiheni për mrekulli. Beqaret do marrin vendime te rëndësishme mbi te ardhmen dhe do ndihen te plotësuar. Sektori i financave do jete mjaft konfuz. Mendohuni mire para se te hidhni çdo lloj hapi. Nuk është koha për te rrezikuar.

GAFORRJA 22. qershor – 22. korrik

Çiftet do bëjnë mire te mos rrezikojnë shume gjate kësaj dite sepse mund te gabojnë rende. Merrini gjerat shtruar dhe për çdo gjë bëni parashikime. Beqaret do ëndërrojnë me shume nga sa duhet dhe realiteti do jete paksa zhgënjyes. Gjendja financiare do jete e paparashikuar dhe do varet tërësisht nga mënyra sesi ju do veproni. Nëse kryeni shpenzime te konsiderueshme do keni edhe tronditje.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Do bëni gjera te pamenduara gjate kësaj dite dhe do merrni goxha kritika nga partneri. Pranojini gabimet dhe gjeni mënyrën me te mire për te kërkuar falje. Beqaret nuk duhet ta kërkojnë dashurinë mbi qiell ndërkohë qe ai ne fakt është mbi toke dhe shume me afër nga sa mendojnë. Ne planin financiar do jeni me goxha fat dhe do ndiheni te qete kur te shpenzoni.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Dite e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk do ece si e keni ëndërruar. Beqaret nuk do qëndrojnë edhe për shume kohe me këtë status. Takimet do jene te njëpasnjëshme. Ne planin financiar do jeni mjaft këmbëngulës dhe nuk do lejoni qe situata te tronditet aspak Edhe familjaret do i keni pas vetes.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Yjet do sjellin rehatinë sot ne jetën tuaj ne çift. Do dashuroheni ashtu si do e ndjeni pa menduar për asgjë tjetër. Emocionet dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret duhet te mos i kalojnë limitet e joshjes sepse nëse e bëjnë do krijojnë përshtypje te keqe për veten. Çështjet e financave nuk do jene aq te mira sa ju mendonit. Kujdesuni për çdo shpenzim qe do kryeni.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Sot do i jepni me shume prioritet se kurrë jetës suaj ne çift dhe do bëni gjithçka qe atmosfera te mbetet e ngrohte ne çdo moment. Beqaret do jene te paparashikueshëm. E sigurte është qe asgjë nuk do jete ashtu si me pare dhe do përjetoni kënaqësi te mëdha. Financat do varen nga mënyra sesi ju do i menaxhoni ato para qe keni. Matuni disa here para se te veproni.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Mos u tregoni shume mosbesues kundrejt partnerit tuaj sot. Nëse ju e ruani ne çdo hap qe hedh ai edhe mund te mërzitet. Beqaret do fillojnë te pëlqejnë një koleg pune. Edhe ai ka kohe qe iu pëlqen por nuk ua ka shprehur nga frika se mund te humbe edhe miqësinë tuaj. Dita e sotme do jete e mrekullueshme ne sektorin financiar. Gjithsesi mos u tregoni aspak impulsive për te shpenzuar.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Do i merrni gjerat me seriozisht sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do mendoni te jetoni se bashku. Përgatituni mire sepse jo gjithçka është fushe me lule. Beqaret do mund te takojnë persona te veçante me te cilat ja vlen te njihesh. Ne planin financiar do ketë goxha vështirësi, por fale disa miqve te specializuar ne këtë fushe do ia dilni mbanë me sukses.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Te dashuruarit do kenë një dite shume normale dhe pa asgjë te jashtëzakonshme. Beni thjesht atë qe ndjeni. Beqaret do tregohen te arsyeshëm dhe nuk do ju besojnë te gjitha premtimeve qe do iu bëjnë disa persona. Me financat duhet te merreni me shume se disa kohe me pare. Vetëm kjo gjë mund t’iu nxjerre nga situata delikate ne te cilën jeni zhytur koke e këmbë.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Do jeni shume te stresuar kohet e fundit dhe nuk do jeni ne humorin e duhur për te provuar eksperienca te reja ne çift. Flisni hapur me partnerin ne mënyrë qe edhe ai t’iu kuptoje. Beqaret do realizojnë disa takime, por pas dikujt do fiksohen me tepër. Ne planin financiar do keni me tepër fat se kurrë me pare dhe gjendja do mbetet e qëndrueshme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl mendon se Kemal ka vdekur, Byshra përplaset nga një makinë

Publikuar

-

Nga

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Ejlyl mendon se Kemal ka vdekur, Byshra përplaset nga një makinë

Meral dhe Serkan këndojnë me lot në sy në nder të Ejlylit. Këtë të fundit e merr malli për të ëmën dhe sheh fotografitë e tyre të vjetra. Kader sheh në ëndërr sikur është nënë dhe mbyt fëmijën e saj ashtu siç bëri nëna e saj. Dikush pikas Kemalin dhe njofton policinë. Kader shkon në spitalin psikiatrik dhe interesohet nëse sëmundjet psikologjike janë gjenetike.

Ajo frikësohet se mund t’i ndodhë e njëjta gjë si e ëma. Kemal planifikon vdekjen e tij në mënyrë që Ejlyl të mendojë se rreziku ka kaluar. Ejlyl gëzohet kur mëson se Kemal ka vdekur. Songyl mëson se Gynej dhe Selen kanë vendosur të shpërngulen në Amerikë.

Byshra dëgjon Toprakun duke folur fshehtas me Ejlylin dhe gëzohet kur mëson se e motra është gjallë. Ajo ndjek Toprakun për të mësuar vendin ku ndodhet e motra por përplaset nga një makinë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Njihuni me modelen “bombastike“

Publikuar

-

Nga

Fikson meshkujt me pozat e saj/ Njihuni me modelen “bombastike“

Eriana Blanco është një nga modelet më seksi të Instagramit. Blanco ka një trup marramendës dhe forma tejet provokuese.

Ajo tërheq mjaft vëmendjen e ndjekësve me foto e saj me bikini ku nuk nguron të tregojë linjat e saj perfekte.

Eriana numëron mbi 3 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë me komente në fotot e saj provokuese. Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet të cilat janë pika e saj më e fortë.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

LEXO EDHE:  Sipas horoskopit ja se në cilin shtet të Europës do gjeni partnerin ideal

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Erianës të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjondina që “tërbon” Instagramin/ Fotot më përvëluese të Eve Gale

Publikuar

-

Nga

Bjondina që “tërbon” Instagramin/ Fotot më përvëluese të Eve Gale

Ylli i “Love Islands”, Eve Gale u bë e njohur pasi konkurroi së bashku me të motrën binjake në realityshoën e famshëm.

Bukuroshja ka një fizik marramendës dhe tërheq vëmendjen me pozat e saj provokuese. Ajo ka një numër të madh ndjekësish  me të cilët ndan foto tejet seksi.

Për më tepër shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE