Connect with Us

Horoskopi 13 Maj 2016

Life Style

Horoskopi 13 Maj 2016

Publikuar

-

DASHI 21. mars – 20. prill

Ka rrezik qe rutina ta pushtoje jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe here pas here do ndiheni keq pranë atij qe keni ne krah. Duhet te gjeni sa me shpejt një mënyrë qe ta ndryshoni gjendjen. Beqaret do jene gati te pranojnë çdo lloj ftese qe do ju behet vetëm qe te mos qëndrojnë me te vetmuar. Ne planin financiar do jeni tejet te matur dhe gjendja do ndryshoje për mire.

DEMI 21. prill – 21. maj

Venusi do ua mbroje sot jetën tuaj ne çift dhe me shume gjase do filloni te bëni plane për te ardhmen. Nuk do mungojnë as surprizat reciproke. Ata qe janë vetëm ka shume mundësi qe ta gjejnë princin e tyre te kaltër ne orët e pasdites. Ne planin financiar ka ardhur koha qe te bëni një riorganizim te situatës. Ndihma e familjes do jete gjithashtu tejet e rëndësishme.

BINJAKET 22. maj – 21. qershor

Dita e sotme do jete shume e paqëndrueshme. Here do dashuroheni me pasion e do argëtoheni me partnerin, e here do ziheni me te edhe për gjera elementare. Beqaret do kenë disa takime te papritura dhe jeta do ju ndryshoje përgjithmonë ashtu si ata e kane ëndërruar. Ne planin financiar shpeshherë nuk do dini si te veproni qe situata te mos behet problematike.

GAFORRJA22. qershor – 22. korrik

Do jeni shume melankolike sot ju te dashuruarit dhe nuk pritet te ketë ndonjë emocione te jashtëzakonshëm ne jetën ne çift. Beqaret nga ana tjetër sapo te njihen me disa persona do mendojnë te hedhin hapa. ne fakt ky do jete një gabim qe për disa do ketë pasoja. Financat do jene te shkëlqyera. Përfitoni edhe për te hequr disa para mënjanë, përveçse për te kryer shpenzimet.

LUANI 23. korrik – 22. gusht

Jeta juaj ne çift do jete shume e mire gjate kësaj dite. Do ndiheni te plotësuar dhe për këtë duhet te falënderoni yjet. Beqaret do kenë një dite plot me te papritura. Mund te takohen edhe me disa persona qe dikur i kane pasur pjese te jetës se tyre dhe mund te mendojnë një rikthim. Mire do jete te mos nxitohen. Ne planin financiar mire është te mos rrezikoni shume duke shpenzuar.

VIRGJERESHA 23. gusht – 23. shtator

Do bëni mire te mos e gënjeni për asgjë partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse e vërteta do dale ne drite dhe mund te keni probleme serioze me pas. Beqaret do jene te shqetësuar lidhur me një çështje profesionale dhe do i refuzojnë ftesat qe do ju bëhen për te dale neper takime. Po i kontrolluat shpenzimet, gjendja e te ardhurave ka për te mbetur e kënaqshme.

PESHORJA 24. shtator – 23. tetor

Klima yjore nuk do jete shume e favorshme për jetën tuaj ne çift. Shume gjera do shkojnë keq mes jush dhe debatet do jene te vazhdueshme. Beqaret mund te ndërmarrin edhe rreziqe vetëm për ta bere për vete personin qe duan. Do ja arrijnë qëllimin ne fund. Buxheti do ekuilibrohet tej mase edhe fale mbështetjes qe do iu japin te afërmit.

AKREPI 24. tetor – 22. nëntor

Dite fantastike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera do qartësohen dhe mosmarrëveshjet do zgjidhen njëherë e mire. Beqaret me ne fund mund te kenë dashuri me shikim te pare. Jeta do ju ndryshoje për mire. Te ardhurat do jene te kënaqshme, por vazhdimësia do varet prej sjelljes tuaj. Po e tepruat me shpenzimet do keni probleme.

SHIGJETARI 23. nëntor – 21. dhjetor

Qielli juaj i dashurisë nuk do ketë asnjë re sot. Marrëdhënia ne çift do jete e jashtëzakonshme ne çdo çast dhe shume persona do ju kenë zili. Beqaret nuk duhet te nxitohen për te filluar lidhje sepse mund te pengohen e te lëndohen tej mase. Sektori i financave do jete i mire. Me aq para sa do keni neper duar do mund t’ia dilni mbanë me sukses.

BRICJAPI 22. dhjetor – 20. janar

Jeta juaj ne çift do mbrohet gjithë kohës nga yjet sot. Nuk do keni për çfarë te ankoheni, pasi partneri do ju beje te lumtur ne çdo moment. Beqaret do jene sensuale dhe do e kenë me te lehte për te tërhequr pas vetes persona te shumëllojshëm. Me pas do jete ne dorën e tyre nëse do duan te përfitojnë apo jo. Financat do jene te kënaqshme dhe do i kryeni pa problem shpenzimet e menduara.

UJORI 21. janar – 19. shkurt

Sot do kuptoheni me mire me partnerin tuaj dhe do diskutoni edhe për disa tema delikate. Mbrëmja nga ana tjetër do jete e nxehte dhe plot emocione. Beqaret do bien koke e këmbë ne dashuri me një person me te cilin do bëjnë edhe çmenduri te vogla. Gjendja e financave do jete e kënaqshme. Shfrytëzojeni rastin për t’i shlyer njëherë e mire borxhet e vjetra.

PESHQIT 20. shkurt – 20. mars

Ka rrezik qe jeta juaj ne çift te përballet me stuhi gjate kësaj dite. Asnjeri prej jush nuk do hape rruge dhe do doje te dale e tija. Po nuk ndryshuar sjellje do arrini shpejt ne ndarje. Beqaret do jene gati te bëjnë gjithçka për ta ndryshuar statusin, por fati nuk do jete ne anën e tyre. Merkuri do ju nxite te jeni me te logjikshëm me shpenzimet dhe situata do mbetet e kënaqshme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tayna publikon foton me këmbën përpjetë/ Ndjekësit e “masakrojnë” në komente: Jeni bërë si p*rnostare

Publikuar

-

Nga

Tayna është një nga reperet më të pëlqyera të shoëbizit. Së fundi, ajo ka publikuar këngën e saj më të re “Taka”, e cila edhe pse ka marrë shumë shikime në Youtube, duke se nuk iu ka pëlkqyer dhe aq shumë fansavce të saj.

Këngën e saj më të re, ndjelkësit e quajnë një dështim. Të gjitha këto komente janë pasqyruar në foton e fundit të reperes, ku shihet mjfat provokuese teksa tregon linjat e saj teksa vendos këmbën në mur.

LEXO EDHE:  Horoskopi 25 Korrik 2016

Menjëherë ka patur shumë reagime nga ndjekëist të cilët e kanë cilësuar foton të ekzagjeruar madje nuk ngurojnë ta quajnë edhe “pornostare”.

LEXO EDHE:  Horoskopi, 19 shkurt 2017

Për më tepër shihni komentet në foton e Taynës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Seksi si asnjëherë më parë/ Ana Kauri dhe Bora Zemani “nxehin” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Bora Zemani sapo ka prezantuar koleskionin e saj të rrobave të banjos. Bora ka zgjedhur që ky koleskion të reklamohet nga dy vajza shumë seksi ku njëra prej tyre është dhe Ana Kauri, ish konkurrente e Përputhen.

Si asnjëherë më parë dy vajzat e ekranit janë shfaqur më seksi se kurrë më parë. Bora dhe Ana duken mjafyt sensuale teksa reklamojnë rrobat e banjos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-“Tu rrëshkit nga binarët”/ Antonela çmend meshkujt me pozat seksi

Publikuar

-

Nga

Antonela Berishaj është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Bjondina e Përputhen tashmë po shijon pushimet nga ku nuk mungojnë edhe pozat seksi.

E veshur me bikini, Antonela shfaqet shumë provokuese duke çmendur ndjekësit në rrjetet sociale.

“Tu rrëshkit nga binarët, por rujm ment e kres”, shkruan Antonela krahas fotove seksi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE