Connect with Us

Cindy Crawford tërhiqet nga moda

Showbizz

Cindy Crawford tërhiqet nga moda

Publikuar

-

Supermodelja e njohur Cindy Crawford, ka lajmëruar se do të tërhiqet nga moda, në shkurt, muaj kur bukuroshja amerikane mbush 50 vjeç.

“Jam e sigurtë që kam bërë foto, të cilat do të mjaftojnë dhe për 10 vitet e ardhshme, por jo si modele,” i ka thënë 49-vjeçarja revistës “United Airlines Rhapsody”

“Çdo gjë është shumë mirë, tashmë kam bërë gjithçka, kam punuar me fotografë të jashtëzakoshëm.”

LEXO EDHE:  Bella Hadid djeg sfilatën e Victoria’s Secret Fashion Show në Shanghai

“Çfarë duhet të bëj tjetër? Nuk mund të rishpik veten time”, thotë ajo, ndërsa shton se nuk ka më dëshirë të vazhdojë të provojë veten.

cin

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Burri që do doja të përqafoja gjithmonë”/ Sara i bën dedikimin special Ledrit

Publikuar

-

Nga

Ditën e stome reperi i njohur Ledri Vula ka festuar ditën e lindjes, ndërsa urimin më të veçantë duket se e ka marrë nga partnerja e tij, Sara Hoxha.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqen duke u puthur gjatë përëndimt të diellit, ndërsa shkruan se ai është burri që do të donte të përqafonte gjithmonë në zemrën e saj.

LEXO EDHE:  Këto çizme nuk pyesin për sezon

LEXO EDHE:  Xhinset e mamit?/ Ja se si t’i kombinoni

“Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndaja me ty. Për shumë ditë të tjera si kjo. Gëzuar ditëlindjen burrit që do doja të përqafoja përgjithmonë në zemrën time #Culi”- ka shkruar Hoxha krah fotos ku shfaqet duke puthur Ledrin./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bjonde dhe kaçurrelse/ Rudina Magjistari ndryshon ‘look’ dhe duket kaq ndryshe

Publikuar

-

Nga

Bjonde dhe kaçurrelse/ Rudina Magjistari ndryshon ‘look’ dhe duket kaq ndryshe

Moderatoren Rudina Magjistari jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të drejta bjonde.

Por, së fundmi moderatorja ka vendosur që të ndryshojë modelin e flokëve duke u kthyer në një kaçurrelëse.

Përmes një fotoje të publikuar në Instagram, Rudina ka pyetur ndjekësit “Po apo jo” për lookun e saj të ri. E sigurisht që komentet kanë qenë mjaft pozitive, me moderatoren që duket mjaft bukur me modelin e ri./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Largimi nga Top Channel i Xhemi Shehut, zbulohen prapaskenat

Publikuar

-

Nga

Debatet e forta, intrigat dhe përplasjet e saj dhe të trupës  me drejtorin Ben Blushi, kanë bërë që moderatorja Xhemi Shehu, të largohet nga Top Channel.

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer”>

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer” style=”color: #32373c;box-shadow: none;”>
CNA | City News Albania

City News Albania

CNA.al” target=”_top” rel=”noopener noreferrer” style=”position: relative;display: inline-block;padding-left: 35px;color: #82878c;box-shadow: none;”>
CNA

mësoi se përplasjet me Blushin kanë filluar në muajin Mars, si dhe ndërhyrjen e tij brutale për ndërprerejen e spektaklit humoristik Portokalli.

LEXO EDHE:  Beretat do të jenë trend i padiskutueshëm këtë vit, por si t’i vishni?

LEXO EDHE:  Foto/ Si të visheni këtë Shën Valentin  

Ben Blushi ka pasur debate të forta edhe me trupën e Portokallisë dhe regjizorin Altin Basha.

Prej disa muajsh në media raportohet se shumica e aktorëve dhe drejtuesit e spektaklit do të largohen në një media tjetër.

Hapi i parë duket qartë që është largimi i Xhemi Shehut një prej ikonave kryesore të Top Channel./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE