Connect with Us

Selena: Më pëlqejnë meshkujt më të mëdhenj në moshë

Showbizz

Selena: Më pëlqejnë meshkujt më të mëdhenj në moshë

Publikuar

-

Ylli i popit, Selena Gomez, është sërisht në qëndër të vëmendies, për një rikthim të mundshëm me ish të dashurin, Justin Bieber, ka thënë se ajo është lodhur duke folur për këtë histori.

Thashethemet filluan të qarkullojnë pasi dyshja e famshme, u pa te shëtiste në Beverly Hills. 23 vjeçarja, këngtarja e hitit, “Good for you” tha për “In style UK”se ajo kurrë nuk ka dashur që jeta e saj të bëhet një histori për tabloidet. “ E urrej këtë ndjesi. Është e vështirë dhe ndihem çuditshëm kur një djalë ka kërkuar në Google informacione për mua përpara se të takohemi ”- u shpreh këngëtarja. Artisja dëshiron të dalë me djem më të mëdhenjë se vetja, pas historisë 4- vjeçare me Bieber, i cili është 2 vite më i vogël se ajo.

E pyetur nga revista, Selena deklaroi se ajo do bëntë përjashtim, vetëm per 22- vjeçarin Zayn Malik, i cili aktualisht ka nisur një histori dashurie me modelen, Gigi Hadid. “Nëse ai do më kërkonte një takim, do dilja me të”, tha ajo për ish pjestarin e grupit “ One Direction”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“Do të braktisë koncertet”/ Çfarë po ndodh me Elvana Gjatën?

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, është vajza më e komentuar e showbizzit si për jetën e saj intime por edhe për atë profesionale.

Pas një heshtjeje tepër të gjatë në skenën shqiptare për shkak të një skandali të ndodhur në zonen e ish bllokut, ku u përfshi edhe ish i fejuari i saj Ervin Mata , Elvana u rikthye si aktore kryesore në një film të Ermal Mamaqit i quajtur “Dy gisht mjaltë”, i cili pati një sukses shumë të madh në Shqipëri dhe jo vetëm.

Më pas Elvana Gjata nuk u ndal me këngët e saj të cilat u bënë hite por edhe koncerteve ku më i fundit ishte ai i organizuar në sheshin “Skenderbej” ku ajo u rikthye në mes të publikut me këngët e saj të vjetra por edhe ato më të reja.

Por burime të sigurta për CNA.al, thonë se këngëtarja do të braktisë koncertet dhe ky do të jetë viti i fundit që ajo i organizon ato dhe do t’i rikthehet recitaleve.

LEXO EDHE:  Selena, në spital! Hailey Baldwin jep intervistën plot dedikime për bashkëshortin e saj

LEXO EDHE:  Selena Gomez pëlqen foton e ish të dashurit/ Interneti po çmendet

Nuk dihet arsyeja pse Elvana ka marrë këtë vendim por pritet të shohim se çfarë do të ndodhë me jetën profesionale të saj.

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sezoni i ri i “Fiks Fare”/ Njihuni me velinat e reja

Publikuar

-

Nga

“Fiks Fare”, emisioni më i madh investigativ në vend, ka zgjedhur dy velinat e reja që do të jenë pjesë për këtë sezon të ri.

Të dyja vajzat nuk janë pak të njohura për publikun. Velinat e reja të Fiks-it kanë marrë pjesë në konkurse bukurie ku kanë fituar edhe çmime, kanë qenë pjesë të sfilatave të shumta apo seteve fotografike.

Bukuroshja brune Dajana Ponari është kurorëzuar “Miss Durrësi 2019”, por ka fituar edhe çmime të tjera bukurie, “Miss Sirena”. Është marrë me modeling, por pasioni i saj është edhe aktrimi.

Biondia Altea Noka është studente për drejtësi, mban një çmim bukurie, atë të “Miss Bikinit 2018” . Përveç modelingut, Altea ëshë notare, për tetë vjet është marrë me not në një nga ekipet e njohura të kryeqytetit

LEXO EDHE:  Pyetja më e shpeshtë tek meshkujt/A sjell dëme masturbimi?

LEXO EDHE:  Si duket 49 vjeçarja me 5 fëmijë sot!

Të hënën, në date 2 shtator, “Fiks Fare” ju lë takim në të njëjtin orar, në 20:10 në një rikthim me plot investigime dhe çështje të forta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Momenti më i sikletshëm në Hollywood/ Kjo foto e Brad Pitt dhe aktores së njohur po bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Premiera e filmit më të ri të Tarantinos, “Once upon a time in Hollywood” ka pasur një moment tepër të sikletshëm mes aktorëve të njohur.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është momenti i sikletshëm i takimit të Brad Pitt me Lena Dunham-in.

Fotografëve nuk u ka shpëtuar momenti kur Lena i është afruar për t’i dhënë Brad-it një puthje mes faqes dhe buzëve, e cila me siguri ka qenë një keqkuptim.

LEXO EDHE:  Meshkuj prekeni femrën në këto 5 vende dhe…

LEXO EDHE:  Selena, në spital! Hailey Baldwin jep intervistën plot dedikime për bashkëshortin e saj

Kaq ka mjaftuar që fotoja e tyre të bëjë xhiron e rrjetit dhe të gjithë po diskutojnë momentin e sikletshëm mes aktorëve, të cilët më pas janë ndarë duke u sjellë sikur asgjë e tillë s’kishte ndodhur mes tyre.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: