Connect with Us

Foto dite/ Çfarë i shpjegon Rama zonjës Meta

Foto Dite

Foto dite/ Çfarë i shpjegon Rama zonjës Meta

Publikuar

-

Monika Kryemadhi Meta ka qenë në shoqërinë e vazhdueshme të Kryeministrit Edi Rama në ceremoninë e festimit të fitores për kualifikimin e ekipit shqiptar në EURO 2016, një event ky i organizuar nga FsHF.

Zonja Kryemadhi është parë së bashku me Kryeministrin mjaft të përqendruar dhe duke zhvilluar biseda të gjata, ndërkohe më pas me ta është bashkuar edhe një pjesë e familjes Meta.

LEXO EDHE:  Ndalimi i grumbullimit më shumë se 10 veta/ Kaso: Rama po përdor pandeminë për zgjedhjet
Kryeministri Edi Rama dhe Monika Kryemadhi, gjate nje ceremonie festive ne Pallatin e Brigadave, me rastin e kualifikimit te kombetares shqiptare ne France Euro 2016./r/n/r/nPrime Minister Edi Rama and Monika Kryemadhi, during a festive ceremony at the Palace of Brigades, on the qualification of the Albanian national team in France 2016.
Kryeministri Edi Rama dhe Monika Kryemadhi, gjate nje ceremonie festive ne Pallatin e Brigadave, me rastin e kualifikimit te kombetares shqiptare ne France Euro 2016. /r/n/r/nPrime Minister Edi Rama and Monika Kryemadhi, during a festive ceremony at the Palace of Brigades, on the qualification of the Albanian national team in France 2016.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

1 Koment

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Foto Dite

Foto lajm/ Murrizi me kolegët në majë të Korabit për të sfiduar listat e mbyllura

Publikuar

-

Nga

Fotolajm/ Murrizi me kolegët në majë të Korabit për të sfiduar listat e mbyllura

Deputetët e opozitës parlamentare, kanë zgjedhur malin e Korabit për të kaluar fundjavën.

Bëhet fjalë, jo për grupimin e atyre që u bënë lajm për dakordësinë e votës pro për marrëveshjen e 5 qershorit, por për ata që konsideruan arritje të opozitës parlamentare dakordësinë e Kryeministrit Rama për hapjen e listave për deputet.

Deputetët Ylli Shehu, Myslim Murrizi, Halit Valteri, Halil Jakimi, Korab Lita, Alban Zeneli e  Arlind Çarçani kapën “majën” e Korabit për të treguar këmishën e forcës përballë politikës së vjetër. /CNA.al

 

LEXO EDHE:  Ndalimi i grumbullimit më shumë se 10 veta/ Kaso: Rama po përdor pandeminë për zgjedhjet

LEXO EDHE:  Ndalimi i grumbullimit më shumë se 10 veta/ Kaso: Rama po përdor pandeminë për zgjedhjet

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Fotolajm/ Fëmijët shtyjnë furgonin e shkollës

Publikuar

-

Nga

Disa fëmijë me çanta në shpinë, janë fotografuar duke shtyrë një furgon buzë rrugës, në Barbullush të Shkodrës.

Mesa duket furgoni që ata po shtyjnë është pikërisht mjeti me të cilin ata udhëtojnë drejt shkollës.

Pranë tyre ndodhet edhe një grua, por që nuk dihet nëse është prind i ndonjërit prej fëmijëve apo mësuesja e tyre.

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Fotolajm/ “Cannabis Store” në Itali

Publikuar

-

Nga

“Cannabis Store Amsterdam” është një dyqan-kafe, me produkte me bazë kanabisi, dhe ndodhet në Firence të Italisë dhe jo vetëm.

Ky është një rrjet dyqanesh, “tabacco”, të cilin mund ta gjesh edhe në disa qytetet të tjera të Italisë.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: