Connect with Us

A e dinit që Alba ishte modele, ja kush ia shkatërroi ëndrrën (Foto)

Showbizz

A e dinit që Alba ishte modele, ja kush ia shkatërroi ëndrrën (Foto)

Publikuar

-

Njëra ndër ish-banoret e shtëpisë së famshme të Big Brother ka qenë edhe modele kohë më parë. Fjala është për shumë të përfolurën Alba Çobaj.

Në një foto të publikuar nga vetë Alba jepet edhe shkaku se pse ajo ishte tërhequr nga modelimi, arsyeja sipas saj thuhet të jetë mos pagesa dhe puna e madhe.

LEXO EDHE:  Modelja e fitnesit nxeh rrjetin/ Fotot e saj me bikini ndezin meshkujt

“Kjo eshte Shqiperia, vendi ku endrrat egzistojne por nuk paguhen”, ka shkruar Alba. Ajo shihet gjithashtu me flokë të gjatë dhe një stil shumë më ndryshe nga ai që ka tani.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk e ka ndarë me askënd/ Ledjana zbulon “sekretin”

Publikuar

-

Nga

“E mërzitur”/ Çfarë po ndodh me Ledjanën?

Ledjana Prenga është një nga vazjat më të komentuara të momentit. Ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private.

Së fundi Ledjana ka vendosur të tregojë edhe më shumë detaje që nuk i ka ndarë më parë me ndjekësit.

Përmes një bisede virtuale, Ledjana ndan një sekret duke thënë se në të ardhmen dëshiron të jetojë në Amerikë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

Publikuar

-

Nga

Mevlan Shaba është një ndër konkurentet më të pëlqyer dhe komentuar të publikut. Ai është përfolur për lidhjen e tij me Ledjanën që vetëm pak kohë më parë bënë me dije ndarjen e tyre.

Së fundmi Mevlani poston shumë dedikime në storit e tij të cilat disa kanë qenë edhe “kunja” për Ledjanën.

LEXO EDHE:  WOW- Iva Aliko më “bombë” se kurrë/ Fotot më shpërthyese të modeles së Instagramit
LEXO EDHE:  Modelja me tiparet tërheqëse/ Fotot më tunduese të Gabriela Gasparova

Ditën e sotme në një stori të postuar dëgjohet teksa këndon këngën “Zemrën ma vodhe ti, o si me magji”.

Nuk dihet nëse kjo është një tjetër kunjë për Ledjanën apo ka ndonjë vajzë të re në jetën e tij./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E rrethuar nga trendafilat Antonela feston ditëlindjen/ Ja kush e surprizon

Publikuar

-

Nga

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

LEXO EDHE:  Modelja me tiparet tërheqëse/ Fotot më tunduese të Gabriela Gasparova

LEXO EDHE:  FOTOT-Nxeh rrjetin me pozat provokuese/ Modelja tregon format me bikini

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE