Connect with Us

Shtëpia e Lil Wayne konfiskohet nga policia

Showbizz

Shtëpia e Lil Wayne konfiskohet nga policia

Publikuar

-

Vila e Lil Wayne, që ndodhet në Miami Beach, është konfiskuar nga policia, që ka sekuestruar të gjitha objektet për shkak të një borxhi prej 2 milionë dollarësh që reperi i detyrohet një kompanie aeroplanësh.

Shtëpia e reperit 33-vjeçar është pushtuar nga policia mëngjesin e së martës, pasi përveç shumës prej 2 milionë dollarësh që i detyrohet kompanisë, ai duhet të paguajë edhe një shumë prej 200 mijë dollarësh gjoba.

Këngëtari i hitit “Lollipop”, emri i vërtetë i të cilit është Dwayne Michael Carter Jr., besohet të ketë patur në shtëpi një koleksion pikturash me një vlerë prej 30 milionë dollarësh, një pjesë e të cilave është marrë nga policia.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Nuk i lë vend imagjinatës me pozat e saj/ Njihuni me “bishën” e Instagramit

Publikuar

-

Nga

Chanel Uzi është një nga modelet më seksi të Isnatgramit. Ajo nuk i lë aspak vend imagjinatës me pozat e saj në rrjetet sociale.

Chanel publikon foto ku tregon format e saj me të brendshme seksi, shpesh herë provokon edhe duke pozuar pa rroba veshur.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Publikuar

-

Nga

Me gotën e rakisë mbi kokë/ Dua Lipa hedh valle me këngët popullore shqiptare

Këngëtarja Dua Lipa duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj në Shqipëri.

Këngëtarja ka vizituar disa prej vendeve më të bukura të Shqipërisë, ku së fundi po pushon në Jug.

Ajo ka publikuar një video ku shihet teksa kërcen me muzikë popullore dhe mban mbi kokë gotën e rakisë.

“Më trego që je shqiptar, pa ma thënë që je shqiptar”, ka shkruar këngëtarja përkrah videos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e thotë troç/ “Intervista më e dobët ka qenë me Jasminën”

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur Erjona Rusi është shprehur pa doreza duke e cilësuar intervistën me ish konkurrenten e Përputhen Jasmina Kadriu si më të dobtën.

Përveç kësaj, e ftuar në emisionin “Pushime on Top”, Eriona ka zbuluar se personazhi që nuk do të donte të intervistonte kurrë është Edi Rama.

Ndër të tjera u shpreh se intervista që ka shijuar më shumë është ajo me Zoran Zaev .

Pjesë nga intervista

Flori Gjini: Intervista më e mirë që ke marrë ndonjëherë?

Erjona Rusi: E kam shijuar, sepse ishte shumë e rëndësishme, Zoran Zaev. Ka qenë madje intervista e parë e plotë për një media shqiptare, që ja kam marrë unë. Dhe ishte e para ku ai lëshoi ‘bombat’ e famshme të përgjimeve. Ishte e jashtëzakonshme.

LEXO EDHE:  Plagosën 19 vjeçarin/ Policia shpall në kërkim dy vëllezërit

LEXO EDHE:  Video/ Deputetët e opozitës përplasen me policinë

Flori Gjini: Intervista më e dobët?

Erjona Rusi: Me një nga vajzat e Për’puthen, Jasmina.

Flori Gjini: Intervista që nuk do të doje të bëjë asnjëherë?

Erjona Rusi: Nuk jam shumë e bindur, por mbase Edi Ramën. Nuk do doja ta intervistoja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE