Connect with Us

Tuna prap e prek zogun… (Foto)

Showbizz

Tuna prap e prek zogun… (Foto)

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdiu, vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, në Instagram ajo ka postuar një foto seksi. Ajo cfarë vërehet dukshëm është se Tuna i është rikthyer stilit të vjetër. Ajo përsëri po provokon duke prekur zogun.

Këngëtarja në fjalë ende nuk ka dhënë ndonjë prononcim lidhur me faktin se a vazhdon të jetë në lidhje me Cozmanin apo është single.

LEXO EDHE:  Tuna prezanton te "dashurin" e ri

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Një “bombë” e vërtetë/ Luana Vjollca tregon të pasmet dhe çmend ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Luana Vjollca ka vendosur që këto ditë me temperatura të larta t’i kalojë në Jugun e Shqipërisë në bregdet.

Moderatorja nuk ka nguruar që të publikojë disa foto ku shfaqet shumë seksi e veshur me rroba banjo të kuqe.

Në njërën prej fotove, Luana ka treguar hiret e saj dhe rrjeti kaq ka dashur.

LEXO EDHE:  Tuna prezanton te “dashurin” e ri

LEXO EDHE:  Zbulohet mashtrimi, Tuna e Cozman inskenuan ndarjen për famë

Komentuesit kanë shpërthyer me komplimente ku shumë prej tyre e kanë krahasuar me Jennfier Lopezin në foton e fundit./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Aktorja feston ditëlindjen/ Bashkëshorti e surprizon me dhuratën superluksoze

Publikuar

-

Nga

Aktorja shqiptare Teuta Krasniqi ka festuar 39-vjetorin e lindjes dhe në rrjetet sociale shkruante se ndihej falenderuese ndaj Zotit pas e ka bekuar me një familje të shëndoshë dhe miq të dashur.

Në këtë ditë të veçantë për të, dhuratën më të shtrnejtë dhe më të bukur ia ka bërë bashkëshorti i saj Adonisi.

LEXO EDHE:  Vajza e Robert Berishës feston ditëlindjen/ Tuna dhe Patris “injorojnë” mbesën

Ai i ka dhurua një makin ëmjaft luksoze dhe të shtrenjtë, të cilën Teuta e bëri publike për të gjithë ndjekësit e saj.

LEXO EDHE:  Zbulohet mashtrimi, Tuna e Cozman inskenuan ndarjen për famë

Kujtojmë se më herët bashkëshorti i saj ka gdhendur në mes të dy shpatullave, syrin e aktores./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Bisha” seksi e Instagramit/ Fotot më mahnitëse të modeles Brooks Nader

Publikuar

-

Nga

Brooks Nader është një modele e famshme, e cila është bërë e njohur për shkak të linjave trupore shumë të tonifikuara.

Modelja ka një numër të madh ndjekësish të cilët janë të magjepsur pas linjave të saj trupore.

Në çdo postim në instagram apo në rrjetet e tjera sociale, bukuroshja i lë të gjithë fansat me gojë hapur me pozat e saj seksi me bikini.

LEXO EDHE:  Tuna dhe Dafina janë pajtuar/ Askush nuk mund të ulet me to 

LEXO EDHE:  Vajza e Robert Berishës feston ditëlindjen/ Tuna dhe Patris “injorojnë” mbesën

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE