Connect with Us

Të jesh këngëtar në Shqipëri, ja sa ka fituar Noizy këtë sezon veror

Showbizz

Të jesh këngëtar në Shqipëri, ja sa ka fituar Noizy këtë sezon veror

Publikuar

-

Noizy është ndër artistët më produktivë të skenës së muzikës shqiptare, klipe të njëpasnjëshme të gjitha shumë të suksesshme në YouTube.

Këtë vit, Rigelsi ka sjellë shumë bashkëpunime, e përveç klikimeve, ka zhvilluar edhe një numër të konsiderueshëm koncertesh.

Prive ka mundur të mësojë që 29-vjeçari vetëm gjatë këtij sezoni veror ka mundur të fitojë 125 mijë euro me performancat live dhe klikimet e këngëve të tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Koha ka ndaluar për Inis Gjonin/ Pozon me bikini dhe ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte

Publikuar

-

Nga

Duket sikur koha ka ndaluar për regjisoren e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni.

Ndonëse është 44 vjeç dhe nënë e një vajze ajo ka një bukuri dhe një elegancë që çdo femër do e donte. Së fundmi Inisi ka ka postuar një video nga plazhi ku shihet e veshur me bikini dhe në super formë.

LEXO EDHE:  Klosi: Shqipëria dhe Serbia marrëveshje në fushën e turizmit

LEXO EDHE:  Trondit Hoxha/ Ata që vranë dy komandot shqiptarë në 1994 janë pjesë e politikës

Ajo ka një trup perfekt që të gjithë do ta kishin zili./CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

😘

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Superbomba” ruse/ Një nga modelet më shpërthyese të Instagramit

Publikuar

-

Nga

“Superbomba” ruse/ Një nga modelet më shpërthyese të Instagramit

Supermodelja Anastasia Kvitko është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë publikon foto tejet provokuese ku nuk ndalet së treguari linjat e saj bombastike.

Anastasia numëron rreth 11.4 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan shumë momente dhe foto provokative.Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me bikini dhe tregon format e saj shpërthyese. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot më fantastike të Anastasia Kvitko./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë si vera/ Demi Rose tërbon meshkujt me fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më seksi të Instagramit. Numëron rreth 14.1 milionë dhe meshkutj çmenden pas saj.

Bëhet fjalë për Demi Rose , e cila njihet për fotot e saj seksi që publikon në rrjetet sociale si dhe për format bombastike.Supermodelja britanike provokon shpesh herë duke treguar format e saj tërësisht e zhveshur apo foto ku në të shumtën e rasteve tregon të pasmet dhe gjoksin shpërthyes.

LEXO EDHE:  TGCom: Shqipëria ka plazhe që ngjajnë me Karaibet

LEXO EDHE:  Trondit Hoxha/ Ata që vranë dy komandot shqiptarë në 1994 janë pjesë e politikës

Me fotot e fundit e realizuara nga pushimet e saj të nxehta Demi ka çmendur ndjekësit. Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më shpëthyese të saj që do të mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE