Connect with Us

Miriam e bukur dhe seksi (Foto)

Showbizz

Miriam e bukur dhe seksi (Foto)

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur, Miriam Cani është shfaqur në një fotografi të fundit mjaft seksi.Natyrisht ajo nuk tregon as gjoksin as të pasmet, dhe  natyrisht nuk fsheh anën e saj të bukur.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto nga pushimet luksoze

Publikuar

-

Nga

Me këmbë përpjetë në jaht/ Alketa Vejsiu publikon foto nga pushimet luksoze

Moderatorja Alketa Vejsiu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga jeta e përditshme.

Alketa njihet për udhëtimet e shpeshta dhe pushimet e gjata që bën në vende të ndryshme. Edhe sot ajo duket se po shijon pushimet luksoze në det të hapur.Moderatorja ka publikuar disa foto ku shihet në një jaht, ndërsa ka tërhequr vëmendjen një foto me këmbët përpjetë.

LEXO EDHE:  Zbuloni disa mënyra si të jeni fashioniste dhe seksi njëkohësisht

LEXO EDHE:  FOTOT/ Bella Hadid më seksi se kurrë

Ajo duket mjaft në formë e veshur me një këmishë rozë, ndërsa ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Xhemi Shehu e konfirmon publikisht/ “Do largohem nga ‘Portokalli'”

Publikuar

-

Nga

Xhemi Shehu e konfirmon publikisht/ "Do largohem nga 'Portokalli'"

Drejtori i Top Channel Ben Blushi, duket se po e dërgon gjithmonë e më tepër drejt degradimit këtë televizion, duke i larguar gazetarët apo moderatorët më të mirë dhe duke mbyllur emisionet që trasmetohen prej vitesh.

CNA.al ka raportuar se Ben Blushi ka pasur përplasje të ashpra me drejtuesit e emisionit “Portokalli”.

Përplasjet kanë filluar në muajin mars, pasi Blushi tentoi të largojë trupën e aktorëve, por duket se u dorëzua, megjithëse kjo shkaktoi largimin e disa aktorëve dhe të moderatores Xhemi Shehu. Ikjen nga Top Channel e ka konfirmuar ditën e sotme vetë moderatorja.

LEXO EDHE:  Zbuloni disa mënyra si të jeni fashioniste dhe seksi njëkohësisht

LEXO EDHE:  FOTOT-Ish e dashura s*ksi e Malumas/ Natalia Barulich i lë pak vend imagjinatës me fotot e saj

Mikesha e saj Arbana Osmani ka publikuar një foto me Xhemin dhe një ndjekëse e ka pyetur lidhur me vërtetësinë e lajmit.

“E vërtetë që s’do jesh më në Portokalli?”, i shkruan ajo, ndërsa moderatorja e konfimon vetëm duke thënë “po” megjithëse ka lënë enigmë ekranin se ku do ta shohim në vijim./ CNA.al

Ekskluzive-Dorëzohet Ben Blushi/ Portokalli qendron në Top ChannelLargimi nga Top Channel i Xhemi Shehut, zbulohen prapaskenat

Plas në Top Channel/ Ben Blushi “shpartallon” Portokallinë

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Koha ka ndaluar për Inis Gjonin/ Pozon me bikini dhe ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte

Publikuar

-

Nga

Duket sikur koha ka ndaluar për regjisoren e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni.

Ndonëse është 44 vjeç dhe nënë e një vajze ajo ka një bukuri dhe një elegancë që çdo femër do e donte. Së fundmi Inisi ka ka postuar një video nga plazhi ku shihet e veshur me bikini dhe në super formë.

LEXO EDHE:  Tundon me pozat e saj sensuale/ Kjo është modelja më provokuese e momentit

LEXO EDHE:  Kejvina Kthjella mahnit me fotot e fundit ku shfaqet shumë seksi

Ajo ka një trup perfekt që të gjithë do ta kishin zili./CNA.al

 

 View this post on Instagram

 

😘

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

LEXO TE PLOTE