Connect with Us

Modelja Elita Rudi vjen me disa foto që ta ndalin frymën

Showbizz

Modelja Elita Rudi vjen me disa foto që ta ndalin frymën

Publikuar

-

Modelja e njohur Elita Rudi ka realizuar një sesion të ri fotosh që ta ndalin frymën. Fotot janë realizuar në natyrë, derisa Elita – si një amazone e vërtetë – shfaq tërë potencialin saj.

Fotot janë realizuar nga fotografi i mirënjohur  Veton Osmani , kurse për grimin dhe flokët janë përkujdesur Selma dhe Kaci.

Fotot e sesionit të ri i ka publikuar vetë Elita dhe Vetoni në profilet e tyre në Facebook dhe Instagram.

LEXO EDHE:  U përfol për shtatzëni/ Partnerja e Ledrit publikon foton dhe na mbetën sytë tek barku

“Your Love makes me strong , Your hate makes me unstoppable. @vetonosmani @sellmakasumoviq_studiosellma @kacilleshi @fortesabullatovci ! ‪#‎C.R”, shkruan Elita në profilin e saj.

Në vazhdim shihni disa foto të Elitës, kurse për fotot tjera mund t’i gjeni në Instagramin e saj personal.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Giussepe vë në siklet Shqipen/ “A bën akoma seks ti?”

Publikuar

-

Nga

Giussepe ve në siklet Shqipen/ “A bën akoma seks ti?”

Giussepe, një nga konkurentët e emisionit të dashurisë “Përputhen +40”, ka vënë në siklet Shqipen gjatë takimit që kanë zhvilluar së bashku.

Ai i kujtoi eksperiencat e saj të mëparshme, që siç ka treguar Shqipja kanë qenë të hidhura dhe kjo e fundit tha se ata kanë qenë pjesë e së kaluarës.

Pas kësaj ai e vuri konkurenten në siklet duke e pyetur nëse bën akoma seks. Shqipja deklaroi se po, ndërsa rrëfeu se ka një kohë të gjatë pa kryer marrëdhënie seksuale duke qenë se jeta nuk është treguar e butë me të.

LEXO EDHE:  BOOM-BOOM-Çmend fansat/ Alesia Bami tregon të pasmet “bombë”

LEXO EDHE:  U përfol për shtatzëni/ Partnerja e Ledrit publikon foton dhe na mbetën sytë tek barku

Pjesë nga biseda:

Giussepe: A bën akoma seks ti?

Shqipja: Them se po.

Giussepe: Them kush e di se unë nuk ndalova nga seksi. Unë nuk ndaloj nga duhani dhe nga seksi, nga kazinoja po.

Shqipja: Po të jetosh me mua duhanin nuk do e pish./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sara flet për vazhdimin e lidhjes me Atdheun/ Ja si janë marrdhëniet mes çiftit

Publikuar

-

Nga

Dekaruan se ishin ndarë/ Për herë të parë Sara flet publikisht për lidhjen me Atdheun Sara dhe Atdheu janë çifti më i përfolur në Përputhen. Pak kohë më parë ata deklaruan se I kishin dhënë fund romancës me tyre. Por mesa duket çifti është pajtuar. Në një pyetësor të hedhur sot nga Sara një ndjekës e ka pyetur se si vazhdon situata mes tyre. Ajo është përgjigjur vëtëm duke vënë një video të të dyve që duken të dashuruar dhe ka vënë një zemër. Gjë që tregon se dyshja është pajtuar dhe duken më të lumtur se asnjëherë.

Sara dhe Atdheu janë çifti më i përfolur në Përputhen. Pak kohë më parë ata deklaruan se i kishin dhënë fund romancës me tyre.

Por mesa duket çifti është pajtuar. Në një pyetësor të hedhur sot nga Sara  një ndjekës e ka pyetur se si vazhdon situata mes tyre. Ajo është përgjigjur vëtëm duke vënë një video të të dyve që duken të dashuruar dhe ka vënë një zemër.

LEXO EDHE:  Zaimina ngre temperaturat/Foto sa  një mijë fjalë

LEXO EDHE:  Foto-Polici i arrestuar për drogë/ Mori pjesë në Kongresin e PS

Gjë që tregon se dyshja është pajtuar dhe duken më të lumtur se asnjëherë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Çmendet” Arjan Konomi/ Ja çfarë bën në mes të rrugës

Publikuar

-

Nga

“Ëndërra ime e pa realizuar”/ Arjan Konomi zbulon sekretin në Përputhen

Arjan Konomi është një ndër personazhet më të pëlqyer për publikun shqiptar.

Së fundmi ai është bërë akomë më i përfolur dhe pëlqyer nga emisioni Përputhen ku ka qenë analist.

Pas përfundimit të emisionit konkurentët kanë nisur turin në qytete të ndryshme të Shqipërisë.

Teksa kanë qenë rrugës për në Berat konkurentët së bashku me autoren dhe opinionistin Arjan Konomi ja kanë marrë valles në mes të rrugës.

LEXO EDHE:  Ronaldos i dalin mesazhet erotike me modelen e njohur

LEXO EDHE:  Zaimina ngre temperaturat/Foto sa  një mijë fjalë

Ata shihen shumë të qeshur dhe të lumtur teksa kërcejnë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE