Ardjan Takaj, presidenti i Skenderbeut i mbytur ne borxhe/ Banka i bllokon dhe nxjerr ne shitje “Tropikal” resort

Isa Bylykbashi ne nje reagim te tij sot per gazeten Telegraf, pretendon se prona e tij prej mbi 80 mije m2 eshte vjedhur dhe nuk po i kthehet. Ai ne denoncimin e tij tregon me fakte gjithcka ka ndodhur me kete prone. Ne shkrimin e saj gazeta Telegraf jep detaje se cfare po ndodh me … Continue reading Ardjan Takaj, presidenti i Skenderbeut i mbytur ne borxhe/ Banka i bllokon dhe nxjerr ne shitje “Tropikal” resort