Connect with Us

Tuna është afër Cozit. Nuk ka vend për tradhëti

Showbizz

Tuna është afër Cozit. Nuk ka vend për tradhëti

Publikuar

-

Mbase kjo fotografi nga Tuna e Cozman nuk do të publikohej, e ndoshta as të bëhëj fare, nese nuk do ishte publikuar lajmi mbi një tradhti të mundshme nga ana e Cozman.

Menjeherë pas qarkullimit të një fotografie të reperit së bashku me nje vajzë në plazh, me të cilën thuhet që e ka tradhtuar Tunen, ai publikoi një tjetër fotografi.
Me këtë pozë të nxehtë, Cozman ka treguar se kë e ka afër, dhe se Tuna është femra e vetme për të.

LEXO EDHE:  VIDEO-Nuk do ta njihni/ Tuna shfaqet pa pikë grimi

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Lindita i nxjerr të “palarat” Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Publikuar

-

Nga

Lindita i nxjerr të "palarat" Çimit/ “Më ka thënë se do të deklarohej për mua”

Lindita, konkurrente e Përputhen 40+ ka bërë deklaratën e fortë në episiodin e djeshëm të emisionit.

Pasi Çimi u deklarua për Stelën, Lindita zbuloi se po atë ditë, Çimi e ka marrë në telefon. Ndër të tjera ajo e zbuluar se kur kishte takimin me Luanin, Çimi i ka thënë se do të deklarohet për të pasi nuk e pëlqente më Stelën.

LEXO EDHE:  Tuna tallet me maqedonasit
LEXO EDHE:  VIDEO-Nuk do ta njihni/ Tuna shfaqet pa pikë grimi

“Mua nuk më pëlqen Stela dhe do të deklarohem për ty, tregon Lindita.

Kjo ka shkaktuar shumë reagime dhe debate në emision./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Jasmina/ Pozon gjysmë e zhveshur

Publikuar

-

Nga

Jasmina Kadiru është një nga vajzat që tërhoqi më së shumti vëmendjen e publikut me hyrjen e saj në Përputhen dhe me pamjen e saj.

Pas daljes nga emisioni Jasmina është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto dhe video tejet provokuese.

Së fundi ish konkurrentja e Përputhen ka realziuar një tatuazh në shpinë dhe nuk nguron ta tregojë në çdo rast.

LEXO EDHE:  Tuna pas ndarjes i kthehet zakonit të vjetër, (FOTO)

LEXO EDHE:  Koncertet shqiptare po rriten gjithnjë e më shumë/Pas Tunës, kjo këngëtare do të rikthehet me këngë të reja

Jasmina ka publikur dy foto ku shfaqet gjysmë e zhveshur e kthyer me kurriz duke treguar tatuazhin gjigant në shpinë. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Keisi Medini tregon trupin/ “Marros” fansat

Publikuar

-

Nga

Modelja Keisi Medini është një nga vajzta më seksi të Instagramit.

Bukuroshja shpesh herë provokon teksa publikon foto ku shfaqet me bikini.

Së fundi ajo tregon linjat e saj shpërthyese teksa pzoon me bikini minimaliste të zeza. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të vërshojë me komentet komplimentuese./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini)

LEXO TE PLOTE