Connect with Us

Zbulon modelja braziliane: Ja si është Ronaldo në shtrat

Showbizz

Zbulon modelja braziliane: Ja si është Ronaldo në shtrat

Publikuar

-

Modelja e njohur braziliane, Andres, që ka pasur  histori  me shumë figura të njohura sportive, ka zbuluar se ka kaluar një natë edhe me lojtarin më të mirë të botës, Cristiano Ronaldo.

Ky takim thuhet të ketë ndodhur në Madrid, në librin autobiografik të modeles.

“Derisa isha në ashensor zemra ime rrihte shpejt, sepse isha e vetëdijshme se vetëm pas disa sekondave, do të familjarizohem me Ronaldon”.

LEXO EDHE:  E parezistueshme/ Fotot mahnitëse të Andressa Gil me bikini

“Ishte një seks i egër, i kundërta asaj që unë e kisha imagjinuar. Ronaldo ishte agresiv në shtrat, ku qëndruam së bashku më pak se një orë”, ka shkruar Andres

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Tayna publikon foton me këmbën përpjetë/ Ndjekësit e “masakrojnë” në komente: Jeni bërë si p*rnostare

Publikuar

-

Nga

Tayna është një nga reperet më të pëlqyera të shoëbizit. Së fundi, ajo ka publikuar këngën e saj më të re “Taka”, e cila edhe pse ka marrë shumë shikime në Youtube, duke se nuk iu ka pëlkqyer dhe aq shumë fansavce të saj.

Këngën e saj më të re, ndjelkësit e quajnë një dështim. Të gjitha këto komente janë pasqyruar në foton e fundit të reperes, ku shihet mjfat provokuese teksa tregon linjat e saj teksa vendos këmbën në mur.

LEXO EDHE:  Joshëse dhe tejet provokuese/ Kjo është modelja më e kërkuar e momentit

Menjëherë ka patur shumë reagime nga ndjekëist të cilët e kanë cilësuar foton të ekzagjeruar madje nuk ngurojnë ta quajnë edhe “pornostare”.

LEXO EDHE:  Joshëse dhe tejet provokuese/ Kjo është modelja më e kërkuar e momentit

Për më tepër shihni komentet në foton e Taynës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Seksi si asnjëherë më parë/ Ana Kauri dhe Bora Zemani “nxehin” rrjetin

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Bora Zemani sapo ka prezantuar koleskionin e saj të rrobave të banjos. Bora ka zgjedhur që ky koleskion të reklamohet nga dy vajza shumë seksi ku njëra prej tyre është dhe Ana Kauri, ish konkurrente e Përputhen.

Si asnjëherë më parë dy vajzat e ekranit janë shfaqur më seksi se kurrë më parë. Bora dhe Ana duken mjafyt sensuale teksa reklamojnë rrobat e banjos.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-“Tu rrëshkit nga binarët”/ Antonela çmend meshkujt me pozat seksi

Publikuar

-

Nga

Antonela Berishaj është kthyer në një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Bjondina e Përputhen tashmë po shijon pushimet nga ku nuk mungojnë edhe pozat seksi.

E veshur me bikini, Antonela shfaqet shumë provokuese duke çmendur ndjekësit në rrjetet sociale.

“Tu rrëshkit nga binarët, por rujm ment e kres”, shkruan Antonela krahas fotove seksi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE