Connect with Us

Femrat të cilat e kanë shitur virgjërinë për para

Showbizz

Femrat të cilat e kanë shitur virgjërinë për para

Publikuar

-

Në kohërat e zymta ekonomike, përpjekjet drastike për fitime të shpejta dhe të mëdha nuk befasojnë. Ja lista e vajzave të cilat kanë vendosur të shesin virgjërinë e tyre, për të ardhur deri të fitimi i shpejtë.

1. Cathy Cobblerson

Cathy Cobblerson

24-vjeçarja nga Teksasi, më 2004, kishte thyer rekordin kur në “Ebay” vuri ankandin për virgjërinë e saj me çmimin fillestar prej 100.000 dollarësh. Ankandi ishte anuluar, mirëpo nuk dihet nëse oferta e saj ishte realizuar në ndonjë ankand tjetër – apo nëse Cathy kishte arritur të gjente ‘klientin’ e saj.

2. Rosie Reid

rosiereid

Studentja 18-vjeçare nga Londra, që kishte një lidhje me një vajzë, kishte vendosur në ankand të shesë virgjërinë në mënyrë që të mbledhë para për të kryer shkollimin.

Në ankand më së shumti para kishte ofruar një 44-vjeçar, baba i dy fëmijëve, 8.400 funte. Kjo thuhet të ketë qenë eksperienca e parë e saj me një mashkull.

3. Graciela Yataco

graciela

Kjo vajzë 18 vjeçe është marrë me modelim dhe me aktrim, mirëpo nuk i kanë mjaftuar për të paguar shpenzimet e shërimit të nënës së vet, pastaj edhe shpenzimet e shkollimit të vëllait të vogël.

Kur një kanadez i ofroi 1.3 milionë dollarë, ajo e refuzoi dhe e akuzoi duke thënë se vetëm ka dashur të tërheqë vëmendjen e publikut.

4. Natalie Dylan

natalie-dylan

Studentja 22-vjeçare thotë se kishte vendosur të shesë virgjërinë për të paguar shpenzimet për magjistraturë.

Oferta më e madhe që i është ofruar ka qenë 3.7 milionë dollarë – megjithatë, mediat spekulojnë se edhe ajo ka mbetur duarthatë nga këto oferta të majme.

5. Alina Percea

Alina Percea

Kjo vajzë rumune ka pasur nevojë për të paguar studimet, ka ofruar virgjërinë të cilën e ka dëshmuar edhe me diagnozë mjekësore.

LEXO EDHE:  "Do mbusheni me para"/Meri bën paralajmërimin për këtë shenjë horoskopi

Më së shumti para ka ofruar një biznesmen italian (8.800 dollarë). Alina thotë se nuk është penduar sepse italiani i ka pëlqyer dhe ka qenë një shoqëri e paharrueshme me të.

6. Raffaella Fico

Raffaella Fico

Italiania e bukur, modele edhe star në Big Brotherin italian të vitit 2008, virgjërinë deshi ta shiste goxha shtrenjtë, sepse ka dëshiruar të blinte një shtëpi në Romë dhe të paguante shpenzimet për aktrim.

Fico ishte betuar se kurrë nuk ka pasur mashkull. Në fund ka marrë ofertën prej 855.000 dollarëve.

Së fundi ndërkaq, ishte bërë e njohur edhe për pjesëmarrjen e saj në ahengjet e ish-kryeministrit Italian Silvio Berlusconi, Bunga-Bunga.

7. “Ungirl”

Ungirl

Vajza me pseudonimin “Ungirl” nga Zelanda e Re ka shitur virgjërinë për 32.000 dollarë për të paguar shpenzimet e fakultetit. Oferta ishte më shumë seç kishte pritur. Në ankand janë paraqitur më shumë se 1.200 njerëz.

8. Catarina Migliorini

Catarina Migliorini

Fillimisht ishte raportuar se studentja braziliane virgjërinë ia ka shitur një japonezi për 780.000 dollarë, lajm që nuk doli i saktë. Më vonë, ndërkaq, ajo kishte thënë se një shumë të konsiderueshme parash ia kishte ofruar një sheik arab – por as ky ‘takim’ nuk ishte realizuar.

Dhe në pamundësi për të realizuar shumën e dëshiruar, Catarina ndërroi mendjen dhe vendosi që virgjërinë e saj të humbasë në një reality show televiziv në Brazil.

Catarina ka thënë se këtë vendim të sajin nuk e trajton si prostitucion, sepse me këto para dëshiron të ndihmojnë në ndërtimin e shtëpive për familjet e varfra në qytetin e saj.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“S’ka njeri të të zëvendësojë”/ Çiljeta merr suprizën e veçantë nga i biri

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është nënë e një djali që e ka quajtur Fernando.

Shpesh ajo ka treguar se ka një lidhje të veçantë me të. Së fundmi, këngëtarja ka marrë një surprizë të këndshme nga i biri, të cilën e ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram.

Vogëlushi i ka lënë mamasë së tij një pusullë të ngjitur në frigorifer, në të cilën ka shkruar fjalët më të ëmbla për këngëtaren.

LEXO EDHE:  Fier/ Hetimi i Krimit Ekonomik e Financiar sekuestron paratë e 1 firme

LEXO EDHE:  "Do mbusheni me para"/Meri bën paralajmërimin për këtë shenjë horoskopi

“Është dora jote që më përkëdhel çdo natë, është zëri yt që më qetëson, është trupi yt që ngrohtësi më fal. Dua të të kem pranë, deri kur dita të agojë. Ti për mua je gjithçka në këtë botë e s’ka njeri të të zëvendësojë. Ti për mua je gjithçka e për ty gjithmonë do të kem nevojë”, janë fjalët që ka shkruar vogëlushi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Publikuar

-

Nga

E nxehtë dhe tejet provokuese/ Abiagail Ratchford tërbon rrjetin me format “bombë”

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja.

Gjithashtu ka pozuar për marka shumë të njohura. Abigail është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku eksopozon format e saj bombastike.

Modelja numëron më shumë se 9.1 milionë ndjekës në Instagram me të cilët ndan fotot e saj më të nxehta. Për më tepër shihni galerinë me fotot më të nxehta të Ratchford./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Publikuar

-

Nga

Një nga modelet më të nxehta të Playboy/ Lindsey Pelas, ëndrra e çdo mashkulli

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.9 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Modelja ka forma vërtetë bombastike dhe nuk ngurron aspak t’i ndajë me ndjekësit e saj të cilët çmenden pas saj. Ajo e nisi karrierën e saj si modele në vitin 2013 ku pozoi shumë herë për revistën Playboy.

LEXO EDHE:  Përgjimet fundosin Ilir Metën?/ Bleu vota me para të kompanive ofshore,  zbardhet skema

LEXO EDHE:  Fier/ Hetimi i Krimit Ekonomik e Financiar sekuestron paratë e 1 firme

Në vitin 2018 ajo lancoi linjën e saj të produkteve të make up.Ajo ka treguar se të ekspozuarit të hireve të saj i ka sjellë shumë sukses pavarësisht se për këtë kritikohet shpesh herë në mediat rozë.

Ne kemi përzgjedhur fotot më shpërthyese të Lindsay Pelas të cilat do të mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE