Connect with Us

Modelja që pozon duke ushqyer fëmijën me gji

Fashion

Modelja që pozon duke ushqyer fëmijën me gji

Publikuar

-

 

Ushqyerja e fëmijës  me gji, është veprimi më i bukur dhe i natyrshëm që një nënë mund të bëjë. Pak kohë më parë aktorja Angelina Jolie u fotografua duke ushqyer me gji fëmijën e saj, dhe tashmë në gjurmët e saj ka ecur edhe modelja Nicole Trunfio.

Bukuroshja 29 vjeçare ka pozuar për revistën australiane “Elle”, ku ajo është fotografuar duke i dhënë gji të voglit Zion.

Modelja australiane me origjinë italiane, e cila punon për firma prestigjoze si Chanel, Dolce e Gabbana, Valentino dhe Victoria’s Secret, u bë nënë në muajin janar nga martesa me kitaristin amerikan Gary Clark.

LEXO EDHE:  Foto+16/Modelja italiane "nxeh" plazhet e Miami-t, tregon format seksi me bikini

“Nuk ka gjë më të bukur se sa mëmësia. E di që kjo fotografi do provokojë, por objektivi është për të sensuibilizuar lidhur me ushqyerjen me gji, sepse mendoj se nuk ka asgjë të keqe që një nënë të gjykohet pse ushqen fëmijën e saj në publik”, thotë Trunfio.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  11 fjalët që çdo fëmijë duhet t’i dëgjojë

LEXO EDHE:  "Më lidhën duart, u detyrova të kryeja marrëdhënie seksuale"/Modelja tregon tmerrin e rrëmbimit

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: