Connect with Us

Dështimi i HTC-së: Lançon telefonin e arit, ben foto me iPhone 6

Teknologji

Dështimi i HTC-së: Lançon telefonin e arit, ben foto me iPhone 6

Publikuar

-

HTC ka publikuar telefonin HTC M9 24 karatësh, por për të treguar se sa shkëlqen ai, fotografinë e bëjnë me iPhone 6. Është pritur me shumë kuriozitet publikimi i tij, por prezantimi dështoi sepse smartfoni aq shumë shkëlqente, sa që zbulua se ishte fotografuar me iPhone 6.

Versioni i HTC One M9 është i limituar, dhe është i ndërtuar për të festuar UEFA Champions League, ku edhe i shihet logoja e UEFA-s dhe ekipeve finaliste.

LEXO EDHE:  Foto/ Balla kapet nën shoqërinë e “bosit të kokainës”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Keni nevojë për një smartphone të ri?/ Zbuloni se kur është momenti i duhur për ta patur

Publikuar

-

Nëse keni ndërmend të blini një telefon të ri iu këshillojmë të mos e bëni tani. Vetëm në dy muaj, kompanitë më të mëdha në botë, duke përfshirë Apple, Google dhe Samsung do të nxjerrin modelet më të reja të telefonave për vitin 2019.

Nxjerrja në shitje e këtyre produkteve më të shitura do të bëjë që çmimet e smartphonëve të tjerë të jenë në ulje.

LEXO EDHE:  Foto-Pak çaste para protestës/ Blindohet Parlamenti

LEXO EDHE:  Kim Kardashian “tërbon” rrjetin me foton NUDO, fansat e sulmojnë keq: Fëmijët e tu do të...

Në këtë mënyrë ju do të keni mundësinë të përfitoni një telefon më të mirë nëse tregoni dhe pak më shumë durim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Teknologji

Video/ Lindja e një fëmije në hapësirë, ja çfarë pamje do të kishte

Publikuar

-

Nëse njerëzit do të sillnin në jetë një fëmijë në hapsirë do të kishte shumë ndryshime me fëmijët që lindin në Tokë. Së pari do të ndikohej nga graviteti zero i mjedisit.

Në një term tjetër, bebet e lindura në hapësirë do të kishin një pamje krejt ndryshe nga bebet që lindin në Tokë.

LEXO EDHE:  “Mace e zezë”/ Zaimina Vasjari publikon “foton e nxehtë”

LEXO EDHE:  "A do më doni njësoj edhe kur të jem 75 vjeç"/ Alban Skenderaj habit fansat, zbulon si do duket pas shumë viteve

Në fund të fundit kjo është ende e pamundur pasi ekzistojnë rreziqe  të cilat duhet të rregullohen para lindjes së fëmijës së parë në hapësirë./ CNA.al, Marrw nga Insider.com

LEXO TE PLOTE

Life Style

Apple me surpriza/ Së shpejti do të sjellë rrjetin 5G

Publikuar

-

Sipas një shënimi të përditësuar nga analisti Ming-Chi Kuo i cituar nga MacRumors, Apple do të sjellë tre modele iPhone me shpejtësi të internetit 5G në vitin  2020.

Kuo, një vëzhgues i respektuar i Apple, fillimisht kishte thënë se dy nga tre iPhone të ardhshëm do të kenë sshpejtësi naviguese 5G, dhe gjtihashtu Apple do të shtonte aftësinë për të gjitha pajisjet e reja.

LEXO EDHE:  Foto/ Balla kapet nën shoqërinë e “bosit të kokainës”

LEXO EDHE:  “Mace e zezë”/ Zaimina Vasjari publikon “foton e nxehtë”

Sipas Kuo, Apple ka burime më të mëdha për zhvillimin e 5G në iPhone pasi bleu biznesin modem të Intel në një marrëveshje prej 1 miliard dollarësh.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: