LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Era Istrefi seksi në klipin e ri

10 Maj 2015, 09:22, Aktualitet CNA

Era Istrefi ka tashmë 5 videoklipe stil dhe në të njëjtën kohë shumë të ndryshme nga njëri-tjetri. Kënga e re e saj, e cila është xhiruar në Tiranë, ka më pak se 24 orë që është publikuar në You Tube dhe ka më shumë se 100 mijë klikime. “Njo si ti”, është mban tekstin dhe melodinë e saj, sepse këngëtarja ka talent jo vetëm si këngëtare por edhe si tekstshkruese. Era ka premtuar se ky nuk do të jetë i fundit klip për këtë verë.

Lajmet e fundit nga