LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Policia shoqëron në komisariat Florenc Hoxhën, sherr pas ndeshjes Tirana - Skënderbeu

9 Maj 2015, 20:23, Aktualitet CNA

Policia e Tiranës ka shoqëruar në Komisariat kreun e INUV në Bashkinë Tiranë, Florenc Hoxha. Ai është konfliktuar me dy persona pas ndeshjes Tirana-Skënderbeu në stadiumin Qemal Stafa.

Për këtë arsye kreu i INUV në Bashkinë e Tiranës është shoqëruar në komisariatin 3 të Tiranës për tu pyetur në lidhje me këtë ngjarje.

Policia shpjegon se arsyeja e konfliktit midis Hoxhës dhe dy personave ishte për arsye banale.

Lajmet e fundit nga