LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Operacioni për hidrokarburet, procedohen 5 subjekte

9 Maj 2015, 12:03, Aktualitet CNA

Vetëm brenda 4 ditëve të para të operacionit të hidrokarbureve janë kontrolluar 43 pika të tregtimit të karburanteve në disa qytete të vendit.

Aksioni i policisë, në bashkëpunim me inspektorë të ministrisë së Energjetikës, kanë ushtruar kontrolle në Tiranë, Durrës, Lezhë, Berat si dhe Fier.

Mësohet se ka nisur procedimi penale për 5 subjekte, të cilët akuzohen për mallra kontrabandë.

14:00 Aktualitet

Reduktimi i stresit

 Stresi është një realitet që ndikon pothuajse në çdo ditë t...

Lajmet e fundit nga