Connect with Us

Kate Moss ka ftohtë…

Fashion

Kate Moss ka ftohtë…

Publikuar

-

Si një nga figurat ikonë të modës Kate Moss nuk e ka problem të jetë edhe pak kontraverse. Kur të gjithë po zhvishen në këto ditë të ngrohta maji, Moss shfaqet më e veshur se kurrë. Biondja simpatike e modelingut është fotografuar në Angli, e veshur me një pellush bezhë dhe pantallona “skinny” të zeza. Ndonëse pa tualet ajo përsëri mbetet një yll i vërtet, edhe pse e mbuluar dhe e veshur trashë.

LEXO EDHE:  “Më thonë të var veten”/ Flet këngëtari që u kritikua për veshjen në Festivalin e 59 të Këngës

A fur-m favourite? Kate Moss headed to a local pub in the Cotswolds over the weekend 

Foxy lady: The supermodel wrapped up in a fox fur coat as she enjoyed near her 10-bedroom country retreat

Controversial choice: Despite splitting opinion in the fashion world, Kate has been spotted in fur several times over the last weekControversial choice: Despite splitting opinion in the fashion world, Kate has been spotted in fur several times over the last week

She's shady: Despite wrapping up in the fur, Kate added a pair of sunglasses as she headed into the bar

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Vogue tregon yjet që u veshën më bukur në Grammy Awards/ Listën e kryeson Dua Lipa

Publikuar

-

Nga

Fansi i tërbuar kërkon të prekë Dua Lipan/ Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Dy ditë më parë u mbajt mbrëmja gala e ndarjes së çmimeve në Grammy Awards. Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa fitoi çmimin e rëndësishëm si Albumi me vokalin më të mirë pop.

Por jo vetëm kaq. Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen dhe veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan rrjetë ngjyrë rozë nga Versace, dhe nga revista Vogue është klasifikuar si një nga personazhet të veshura me bukur në Grammy.

LEXO EDHE:  Foto-Festivali i RTSH-së/ Këngëtarët guxojnë me veshjet, plas debati në rrjet

LEXO EDHE:  “Më thonë të var veten”/ Flet këngëtari që u kritikua për veshjen në Festivalin e 59 të Këngës

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Publikuar

-

Nga

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Giorgio Armani është magjepsur nga psikologjia e veshjes. Ai gjithmonë ka hetuar nuancat dhe pasazhet, me shumë natyrshmëri.

Gruaja e butë dhe romantike. Koleksioni kushtuar grave gjithmonë ruan shijen për linearitet dhe ashpërsi të butë, e cila rrit feminitetin.

Për ditët e ardhshme, ajo është e pasuruar me prekje të butë dhe romantike: goditje me ngjyrat me ngjyra të ujit, jeshile me reflektime bruz, vjollcë të zbehtë dhe rozë të butë.

LEXO EDHE:  “Më thonë të var veten”/ Flet këngëtari që u kritikua për veshjen në Festivalin e 59 të Këngës

LEXO EDHE:  Foto/ Trendi për vjeshtën e vitit 2017

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Publikuar

-

Nga

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Festa e të dashuruarve ka qenë gjithmonë një mundësi për të veshur të brendshme më të rafinuara dhe seksi. Ndër ngjyrat më të njohura, janë e zeza dhe e kuqja.

Ndër trendet e momentit, përmendet veçanërisht për dy pjesë të forta: sytjena (e cila rrit format) dhe trupi (gjithmonë shumë i pëlqyer nga burrat).

Mbi të gjitha, një set intim për dhuratë funksionon gjithmonë. Ose mund t’ia dhuroni vetes ju bën të ndiheni të sigurt në sharmin tuaj dhe absolutisht të parezistueshme.

LEXO EDHE:  Foto/ Befason Ariana

LEXO EDHE:  Cfarë të veshim sot?

Shihni më poshtë disa ide./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: