Connect with Us

Victoria Beckham, një manekin plot stil

Fashion

Victoria Beckham, një manekin plot stil

Publikuar

-

/

Pasi ka çelur me sukses një dyqan të ri veshjesh në Neë York, Victoria Beckham ka kohë të bëj eedhe shaka me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Posh Spice ka pozuar si një manekin, ku shfaqet plot sharm e stil me këtë fustan në kuq. 41 vjeçarja më e re në qytet, duket se ka nisur shumë mbarë këtë sezon veror dhe veshjet e saj, janë mjaft të pëlqyera në mjaft botë. Ajo mbetet një ikonë stili.

LEXO EDHE:  Victoria Beckham në super formë

Wheels on fire! Slipping on a pair of roller skates, she wrote: 'You'll never guess what I've been up to tonight @barneysnyofficial ! Xvb' in another hilarious image 

'With my best friend!' Victoria Beckham shared a sweet snap of herself and daughter Harper as she prepared to celebrate the launch of her collection at Barneys New York in Los Angeles on Tuesday

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Fashion

Si Kate Middleton i ktheu në trend këta dy aksesorë flokësh?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dukesha e Anglisë Kate ka dalluar gjithmonë për stilin e saj unik, aq sa e kthen edhe në trend…Dy prej aksesorëve që Kate riktheu në vëmendjen e të gjithëve duket se janë kthyer në të preferuarat e shumë vajzave dhe po i shohim gjithandej; në rrugë, në Instagram dhe në tapetin e kuq. Rrethi i madh i kokës është një aksesor që ajo e preferon shumë dhe ka frymëzuar shumë vajza që e kanë kthyer në një aksesor të pandarë për to.

LEXO EDHE:  Foto/ Trendet më të reja për vjeshtën e 2017

LEXO EDHE:  5 këshilla mode nga Victoria Beckham

Po ashtu edhe fiongoja velvet është aksesori që po përdoret masivisht.

Rrethi i madh i kokës është një aksesor që ajo e preferon shumë dhe ka frymëzuar shumë vajza që e kanë kthyer në një aksesor të pandarë për to. Po ashtu, këtë lloj rrethi e pamë edhe në sfilatat Pranverë/Verë 2019, të Pradës.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga fustanet deri tek tutat/ Ja si mund t’i kombinojmë çizmet sipas Irina Shayk

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ndërsa sfilatat e modës kanë qenë të pakta për shkak të pandemisë, rrugët e Neë York-ut kanë shërbyer si pasarela personale e supermodeles Irina Shayk. Ajo është eksperte e streestyle dhe këtë e tregojnë qartë fotot e shkrepura nga paparacët.

Në disa prej fotove ajo na jep disa ide të mira si mund të kombinojmë cizmet, duke nisur që nga tutat e deri në fustanët./CNA.alLEXO EDHE:  5 këshilla mode nga Victoria Beckham

LEXO EDHE:  Katie Holmes bën shopping me stil

 

LEXO TE PLOTE

Fashion

Vëmendje, këto veshje dhe aksesorë nuk janë më në modë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Kini parashysh, moda ndryshonshumë shpejt, dhe ndonjëherë të mbash hapin me të mund të duket vërtet sfiduese. Ka disa gjëra pas të cilave afeksionohemi në mënyrë të vecantë. Por veshje apo aksesorë të caktuar, duken vërtët shumë jashtë trendit dhe mund të bëjnë efektin e kundërt, ndaj ekspertët e industrisë këshillojnë që të shmangen.

LEXO EDHE:  5 këshilla mode nga Victoria Beckham

LEXO EDHE:  8 trendet më të veçanta nga “Sezoni i Pranverës” 2021

Më poshtë do të shihni listën e disa prej veshjeve dhe aksesorëve që duhet të hiqni nga garderoba. 

 

LEXO TE PLOTE