Connect with Us

Thjesht disa foto nën çadër

Life Style

Thjesht disa foto nën çadër

Publikuar

-

Fotografitë e mëposhtme tregojnë domosdoshmërinë e objektit të çadrës në jetën tonë. Njerëz nga të gjitha vendet e botës, i përdorin për tu mbrojtur nga shiu, bora por edhe nga dielli. Fotot flasin vet kështu që shijojini.

A Pakistani man riding a bicycle on a main road, holds an umbrella to shelter himself from rain, in Islamabad, Pakistan, Monday, March 17, 2014. (Photo by Muhammed Muheisen/AP Photo)

Women of the Civil War Mabel Gantt, left, Denise Benedetto, center, and Malanna Henderson, right, all from Fredericksburg, Va., wait as they prepare march on the State Capitol as they commemorate the 150th anniversary of the fall of Richmond  in Richmond, Va., Saturday, April 4, 2015. 150 years ago the Confederate Army abandoned its capital city of Richmond, a prelude to General Robert E. Lee's surrender just days later in Appomattox. (Photo by Steve Helber/AP Photo)

People, photographed through a window with raindrops, shelter under umbrellas against the rain as they walk near the Tagus riverbank in Lisbon, Wednesday, April 8, 2015. The city promenade is a popular riverside walking path where people stroll or enjoy fishing. (Photo by Francisco Seco/AP Photo)

Bobbie Paul, of Atlanta, holds a rainbow colored umbrella during a rally against a contentious “religious freedom” bill, Tuesday, March 17, 2015, in Atlanta. The Georgia Senate gave decisive approval to the bill, one of a wave of measures surfacing in at least a dozen states that critics say could provide legal cover for discrimination against gays and transgender people. (Photo by David Goldman/AP Photo)

A woman struggles with her umbrella in Times Square during a winter storm in the early morning hours in the Manhattan borough of New York February 2, 2015. (Photo by Carlo Allegri/Reuters)

A woman tries to catch her umbrella after it was blown away by the wind in downtown Lisbon February 3, 2015. (Photo by Rafael Marchante/Reuters)

A man walks with an umbrella in the snow in Zagreb February 6, 2015. According to the Croatian Meteorological and Hydrological Service, 20 centimeters of snow has fallen in Zagreb. (Photo by Antonio Bronic/Reuters)

A family is seen through raindrops on a window as they shelter under umbrellas during a rainstorm in London, February 16, 2015. (Photo by Neil Hall/Reuters)

A member of Malaysia's indigenous Mah Meri tribe takes part in the “Puja Pantai”, a thanksgiving ritual to appease the spirits of the seas, in the village of Pulau Carey, outside Kuala Lumpur February 23, 2015. The Mah Meri tribe, who are descendants of seafaring people who lived off the sea through fishing and trading, celebrate their new year according to the lunar calendar, by making offerings to the sea. (Photo by Olivia Harris/Reuters)

Tourists are seen visiting the Tequendama Falls (Salto del Tequendama) near Bogota March 21, 2015. (Photo by John Vizcaino/Reuters)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Horoskopi

Fiksohen pas personave të gabuar/ Këto janë dy shenjat që bëhen “pre e lehtë”

Publikuar

-

Nga

Fiksohen pas personave të gabuar/ Këto janë dy shenjat që bëhen “pre e lehtë”

Gaforrja

Jeni të ndjeshëm dhe kur gjeni dikë me të cilin përshtateni, bini shpejt brenda. Zakonisht jepeni tërësisht pas njerëzve pasionant që ua bëjnë muajin e mjaltit një prej kujtimeve më të bukura të jetës. Problemi i njerëzve që pëlqeni ju? Ankohen tek ju gjatë gjithë kohës dhe bëhen gati mbytës! Janë pak si shumë të ngjitur.Dashi

Është shenjë ambicioze dhe ka ndjesinë e protagonizmit. Nëse një Dash del me dike, ai duhet të jetë: s*ksi, çmendurisht i mirë në s*ks, mundësisht me mjekër dhe shumë i suksesshëm në gjërat që bën. Problemi me këtë lloj partneri është se ata i kushtojnë kaq shumë vëmendje karrierës së tyre, sa nga një moment në tjetrin nuk janë më aty. Në çastin e parë që do t’i dukeni të “papërshtatshëm”, ata ikin nga ju./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Publikuar

-

Nga

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re.

Disa ditë më parë ai u fotografua krah një vajze shumë bukuroshe që më pas u zbulua se identiteti i saj ishte Selvije.

Pas fotos që qarkulloi në rrjet dyshja nuk kanë mundur ta mbajnë  të fshehtë dashurinë e tyre duke e shprehur hapur edhe në rrjetet sociale.Në një foto të publikuar së fundi nga Shpat Kasapi, Selvija ka komentuar në foton e partnerit duke lënë një emoji me kurorë mbreti dhe një zemër.

LEXO EDHE:  “Kam nevojë për një bishë”, ish-banorja e Big Brother surprizon fansat

LEXO EDHE:  Rashel “përvëlon” me fotot hot/ Duket mahnitëse me bikini

Ndërsa Shpat nuk ka nguruar të shprehë dashurinë duke i shkruar: “Ti je plot dashuri🙏❤️❤️”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur trondit rrjetin/ Shfaqet në emision brenda një arkivoli

Moderatorja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka shokuar  të gjithë teksa shfaqej brenda një arkivoli prej xhami të rrethuar me lule.

Konkurrentët e spektaklit “Tu si que vales”, kanë vendosur të sjellin një shfaqje të vogël në studio, duke përfshirë këtu edhe Maria De Filipin. E veshur me një kostum ngjyrë rozë, ajo u pa e shtrirë në arkivolin prej xhami.Ndërsa, juria e emisionit janë shkrirë së qeshuri kur kanë parë moderatoren brenda arkivolit. Pas kësaj video menjëherë bëri xhiron në rrjetet sociale./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE