Connect with Us

Në takimin e parë gënjehet gjithnjë

Life Style

Në takimin e parë gënjehet gjithnjë

Publikuar

-

A besoni në dashurinë me shikimin e parë?! Nëse po do bënit mirë të mendoheshit dy herë për këtë fakt, pasi sipas një studimi thuhet se meshkujt dhe femrat gënjejnë gjithnjë nëpër takimet e para me partneret e tyre. Sipas tij, femrat gënjejnë më shumë për moshën ndërsa meshkujt për të ardhurat dhe rrogën e tyre. Studimi thotë se 14% e femrave gënjejnë edhe për emrat e tyre, duke i thënë djemëve emra të rremë, ndërsa meshkujt që mund të jenë të martuar gënjejnë edhe për statusin e tyre. Gjithesesi gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra kështu që vazja dhe djem përpiquni të jeni të sinqertë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Poza të nxehta me bikini/ Fotot më provokuese të modeles amerikane

Publikuar

-

Nga

Tiffany Keller është një nga modelet më tunduese të Instagramit.

Modelja ka linja perfekte dhe një trup mjaft të tonifikuar.

Ajo shpesh ndan në rrjetet sociale foto ku shfaqet me bikini.

Tiffany është gjithashtu ambasadore e markave të njohura ku reklamon produkte dhe veshje të ndryshme.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Publikuar

-

Nga

Antonela po i shkon pas Mevlanit?/ Arjan Konomi e nxjerr zbuluar

Në puntatën e kaluar të Përputhen, Antonela zbuloi se kishte gatui një projket muzikor, duke treguar kështu se mes saj dhe Arsimit nuk kishte asnjë lidhje dashurie por thjesht një bashkëpunim.

Opinionisti Arjan Konomi nuk e ka  besuar aspak justifikimin e Antonelës dhe duke e pyetur konkurrentetn ka zbuluar dhe një tjetër sekret.

Konomi e pyet nëse këngën e ka realizuar në të njëjtën studio me Mevlanin, ajo përgjigjet po, duke e bërë të dyshojë edhe më shumë për arsyet e këtij bashkëpunimi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Publikuar

-

Nga

Antonela po përgatitet për këngën e re/ Por nuk keni dëgjuar akoma të vjetrën

Antonela Berisha është një nga konkurrentet më shpërthyese të Përputhen.

Në episodin e kaluar të Përputhen ajo zbuloi se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Antonela u shpreh se ish konkurrenti Arsim Abduli do të jetë bashkëpuntori i saj pasi do të jetë figurant në klip.

Ndërkohë që presim këngën e re, kujtojmë se ajo vite më parë ka patur një këngë tjetër që tiutllohet “Koha Kalon”.

LEXO EDHE:  Nuk e përballuan dot karantinën/ Çifti i njohur i jep fund lidhjes

LEXO EDHE:  Butrint Imeri publikon foton nga shtrati me një femër/ Kush është vajza që po e shoqëron këngëtarin?

Nëse jeni kurioz ta dëgjoni Antonelën duke kënduar shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE