Connect with Us

NASA fsheh një dokument tronditës: Afrohet planeti Nibiru, efekte fatale për tokën

Aktualitet

NASA fsheh një dokument tronditës: Afrohet planeti Nibiru, efekte fatale për tokën

Publikuar

-

Planeti Nibiru është duke ardhur drejt Tokës dhe mund të shkaktojë efekte fatale, paralajmëron një raport sekret i NASA-s. Sipas raportit thuhet se Toka është duke u bërë më e prekshme për shkak të ndikimit të këtij planeti dhe disa planetëve të tjerë të cilat e rrethojnë në orbitën eliptike.
Ky efekt shkakton probleme të tilla si hapjen e vrimave në tokë (disa vrima gjigande u zbuluan vitin e kaluar në Siberi), tërmete dhe madje edhe çrregullime të pllakat tektonike dhe shpërthimet vullkanike.
Nibiru me lëvizjen e saj hyn në sistemin diellor dhe shkakton çrregullime në planetët e tjera.

LEXO EDHE:  Bota “do të marrë fund” këtë të dielë

Pritet që Nibiru së shpejti do të jetë i dukshëm, kështu që të gjithë do të jetë në gjendje për ta konfirmuar për ekzistencën. “Dokumenti ushtarak i NASA” është një nga dokumentet që shkaktojnë ankth dhe ndoshta kjo ishte me siguri arsyeja e ardhjes së Nibiru-t.
NASA njoftoi se ekspertët e saj janë duke punuar mbi mburojën diellore, dhe që ata filluan me projektin në afërsi të Diellit u vunë re objekte të shumta të paidentifikuara.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Politikë

“Kontributi im në PD nuk varet nga hartuesit e listave”/ Konjari: Më kishin hequr emrin

Publikuar

-

Nga

Pas denoncimit se nuk kishte gjetur emrin në listat e votuesve të PD, Suela Konjari ka deklaruar se vërtetoi me kartë se ishte anëtare e PD dhe arriti të votonte.

Konjari është shprehur se kontributi i saj në PD nuk varet hartuesit e listave apo afeksionet e tyre.

Ekzistenca ime dhe kontributi im ne PD nuk jane te varura nga orekset apo afeksionet e liste hartuesve  te  partise !Sot ,dikush , kish hequr emrin tim nga lista e anetareve per votim !  POR :

Une votova( ma shtuan emrin pasi vertetova me kete karte,si ne foto ,anetaresine !!!!!) sepse une jam anetare me kontribute ne partine time,

Votova ne shenje respekti per familjen time  antikomuniste ! Votova per te nderuar Gjyshin  tim , farmacistin Sulo Konjari,nje nga denuarit e Gjyqit famekeq te Deputeteve !Votova per te nderuar vellain tim sot engjell, Sokol Olldashi !Votova per te respektuar mijera e mijera demokrate qe kam takuar ne fushata elektorale !Votova ne respekt te legjendes se PD ,  Z..BERISHA !Votova ne shjenje perulesie e mirenjohje per te gjithe Deshmoret e Demokracise !

Partia Demokratike nuk e ka luksin te tkurret , por te rritet, e te rritet shume e shendetshem !IN apo OUT listave UNE JAM NE PD !GENI NUK NDRRON !Fitore me te mirit ! “, shkruan Konjari në postimin e saj./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Politikë

Rezultati i parë për kreun e PD/ Mbyllet numërimi në Kolonjë

Publikuar

-

Nga

Atentat mafioz/ Qëllohet i dënuari për trafik droge

Procesi i votimit për kreun e ri të PD ka përfunduar.

Në rrethin e Kolonjës është mbyllur procesi i numërimit, nga të cilat ka rezultuar se Lulzim Basha ka marrë 140 vota, ndërsa Agron Shehaj vetëm 82 vota, Fatbardh Kadilli ka marrë 6 vota, ndërsa Edith Harxhi 16 të tilla.

Numërimi u krye në degën e PD të qytetit, ndërsa kutitë do çohen në qendër qark pas numërimit.

LEXO EDHE:  Imazhet epike tregojnë se si SpaceX bëri historinë duke fluturuar astronautët e NASA-s nga stacioni hapësinor
LEXO EDHE:  Tre herë sa Manhattan-i, NASA zbulon ajsbergun gjigant gjatë fluturimeve në Antarktidë

Kolonja nga 9000 zgjedhës në total, PD ka vetem 300 anëtarë që votojnë./CNA.al

 

 

LEXO TE PLOTE

Politikë

Kreu i ri i PD/ Mbyllet procesi i votimit

Publikuar

-

Nga

Kreu i ri i PD/ Mbyllet procesi i votimit

Mbyllet procesi i votimit për kreun e ri të Partisë Demokratike.

Anëtarët e PD iu drejtuan kutive të votimit në orën 08:00 në 76 qendrat e votimit në të gjithë vendin, ndërsa në garë janë katër kandidatë, Lulzim Basha, Edith Harxhi, Fatbardh Kadilli dhe Agron Shehaj..

Të gjithë fletët e votimit që kanë ngelur pa përdorur tashmë janë futur nëpër zarfe dhe do të dorëzohen në vendgrumbullimin e kutive të votimit.

Ndërkohë një ndër kandidatët që ka shprehur rezerva të forta në këtë proces zgjedhor është Agron Shehaj, i cili pretendon se shumë nga vëzhguesit e tij janë larguar nga komisionerët pa të drejtë.

LEXO EDHE:  Tre herë sa Manhattan-i, NASA zbulon ajsbergun gjigant gjatë fluturimeve në Antarktidë

LEXO EDHE:  Nasa zbulon çfarë fshihet pasi fotos së "ylberit" në Mars

Ndërkaq në një deklaratë për mediat në mesditë kreu i komisionit zgjedhor në PD, Jemin Gjana është shprehur se rezultati paraprak për fituesin e zgjedhjeve do të shpallet rreth mesnatës ndërsa zyrtarisht do të shpallet të hënën paradite./CNA.al

LEXO TE PLOTE