Connect with Us

Amy Childs një kauboj bombastike

Fashion

Amy Childs një kauboj bombastike

Publikuar

-

Amy Childs duket se e ka afruar verën më shpejtë. 24 vjeçarja është fotografuar në një nga hotelet e saj dhe duket në formë të shkëlqyer. Format  e saj bombastike, bien shumë në sy nëpërmjet këtyre rroba banjove seksi. Amy ka vendosur edhe një kapele kauboj, që duket se i shkon shumë.

The easy life: Amy was seen chilling on a sun-lounger while holidaying on the island of Sal in Cape Verde 

Here we go: Amy completed her beach ready look with a jaunty straw Stetson and obligatory shades, but her immaculately applied make-up suggested swimming was not on the agendaHere we go: Amy completed her beach ready look with a jaunty straw Stetson and obligatory shades, but her immaculately applied make-up suggested swimming was not on the agenda

Steady on: Amy was hard to miss as she made her self comfortable during her latest sunshine breakSteady on: Amy was hard to miss as she made her self comfortable during her latest sunshine break

Breezy: Amy later covered up by pulling an Aztec print gown over her upper body before padding back to the hotel in her bare feet 

Let's go: The former TOWIE star caught the eye as she walked close to the hotel pool 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Stili i viteve ‘90/ Veshjet që të famshmit i rikthyen sërish dhe shkëlqyen

Publikuar

-

Nga

Stili i viteve ‘90/ Veshjet që të famshmit i rikthyen sërish dhe shkëlqyen

Stili i viteve ’90 është tronditës, i guximshëm dhe i ndritshëm. Ishte koha e top modeleve dhe aktoreve që u bënë ikona të stilit të vërtetë.

Kjo periudhë është një burim perfekt frymëzimi për ata që duan të provojnë diçka të re për ta, por edhe diçka me një histori.

Bright Side ka hyrë në arkiva dhe kanë përmbledhur tendencat më të ndritshme të viteve ’90  dhe të famshmit që i kopjuan shumë vite më pas.

LEXO EDHE:  Saimir Tahiri shpërndan postimin e Berishës: Vetëm ky nuk më zhgënjen kurrë!

LEXO EDHE:  Me çantën në shpinë dhe me lule në duar/ Rama publikon foton e Zahos në ditën e parë të shkollës

Julia Roberts (1991) – Zendaya (2019)

Naomi Campbell (1996) – Kim Kardashian (2019)

Claudia Schiffer (1994) – Margot Robbie (2020)

Naomi Campbell (1998) – Kim Kardashian (2018)

Julia Roberts (1990) – Kylie Jenner (2020)

Madonna (1991) – Dita Von Teese (2019)

Christy Turlington (1995) – Cindy Crawford (2018)

Princesha Diana (1997) – Hailey Bieber (2019)

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT- Modelet më të reja të flokëve për vitin 2021

Publikuar

-

Nga

FOTOT- Modelet më të reja të flokëve për vitin 2021

Viti i Ri 2021 është në prag dhe të gjithë jemi sy e veshë në trendet më të fundit që na tregojnë stilistët e flokëve.

Këtu do të gjeni prerjet ideale dhe modelet dhe ngjyrat që do të jenë më in vitin e ardhshëm.

Jo humë ndryshe nga ky vit, edhe në vitin 2021 do të kemi përdorimin e aksesorëve në flokë, një trend që u përhap shumë në masë dhe u kthye në një aksesor të pandashëm i vajzave.

LEXO EDHE:  Zoe Kravitz, një bukuroshe me bikini

LEXO EDHE:  Me çantën në shpinë dhe me lule në duar/ Rama publikon foton e Zahos në ditën e parë të shkollës

Pë më tepër shihni galerinë e mëposhtme me modelet më të bukura të flokëve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-Rita Ora sjell trendin më të ri/ A do të guxonit ta provoni?

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora është vlerësuar shpesh herë si një nga personazhet që vishet më mirë dhe kreativë.

Së fundmi Rita ka tërhequr vëmendjen me disa fotografi që ka publikuar në Instagram teksa tregon ndryshimin e saj të fundit.

Rita ka ngjyrosur vetullat me ngjyrë të kuqe.  Sigurisht, kjo pamje e çuditshme ka rënë në sy të fansave të cilët e kanë pritur mirë ndryshimin e këngëtares. “Dukesh e mrekullueshme si gjithmonë”, shkruan një ndjekës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: