Connect with Us

Kedall Jenner seksi dhe në mal

Fashion

Kedall Jenner seksi dhe në mal

Publikuar

-

Ajo është një nga modelet më të kërkuara të momentit, sepse është e gjatë, seksi dhe shumë e ëmbël. Por mesa duket Kendall Jenner nuk zhgënjen as në përditshmëri. Ja tek e shohim bukuroshen e familjes Kardashian, teksa bën një ngjitje në mal me miqtë e saj. 19 vjecarja duket fantastike me këtë veshje, që nxjerr në pah të gjitha format e saj trupore. Në këto foto ajo është edhe pa tualet dhe përsëri duket shkëlqyeshëm.

LEXO EDHE:  Kendall Jenner transformohet/ Duket si binjakja e këngëtares shqiptare

Hydrate: It's a good thing Kendall brought a big bottle of water with her on the hike 

Flaunting it: The model, 19, heated up the hillsides on an already hot Saturday with her cleavage baring tiny top and her bare toned midriff

Time with friends: Kendall was joined on the hike by pal Jaden Smith, son of movie star Will Smith, and a posse of pals

Keeping fit: The group of youngsters laughed and joked around during their walk

Assets: It wasn't just cleavage that Kendall flaunted on the hike. Her pert derriere was on full display too in skin-tight workout pantsAssets: It wasn't just cleavage that Kendall flaunted on the hike. Her pert derriere was on full display too in skin-tight workout pants

Close knit group: The in-demand model and reality star managed to grab some recreation time with friends who aren't fazed by her fame

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Kendall Jenner nuk mjaftohet me pak, ajo po ridekordon rezidencën madhështore (FOTO)

LEXO EDHE:  I zhdukur para një muaji/ Gjendet i vdekur në mal

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: