Connect with Us

Adoleshentja seksi e familjes Kardashian

Fashion

Adoleshentja seksi e familjes Kardashian

Publikuar

-

Kylie Jenner duket se po ecën në gjurmët e motrave të saj. Në rrjetin social Instagram ajo ka postuar një foto selfie, me bikini. Kylie e ka bërë gjasme këtë fotografi për të falenderuar, një dyqan bizhuterish për varësen që i ka dhuruar, por të gjithë e dimë që tjetër mesazh ka patur në mendje. 17 vjeçarja ka dashur të ekspozojë format e saj trupore, gjë të cilën e ka bërë më pas edhe nëpërmjet një tjetër fotoje, por këtë herë përballë një xhami. Po tek foto e dytë kë ka dashur të falenderojë Kylie?! Natyrën apo nënën e saj Kris Jenner, për trupin dhe format e shkëlqyera fizike?!…

LEXO EDHE:  “Përshtatet në çdo qelizë të karakterit”/ Big Basta i kushton fjalët më të bukura Vesës në prag të 10 vjetorit të lidhjes

11118338_10205897037043028_1916114294_n11088148_10205897036963026_1093346334_n

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Vogue tregon yjet që u veshën më bukur në Grammy Awards/ Listën e kryeson Dua Lipa

Publikuar

-

Nga

Fansi i tërbuar kërkon të prekë Dua Lipan/ Publikohet videoja që po bën xhiron e rrjetit

Dy ditë më parë u mbajt mbrëmja gala e ndarjes së çmimeve në Grammy Awards. Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa fitoi çmimin e rëndësishëm si Albumi me vokalin më të mirë pop.

Por jo vetëm kaq. Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pamjen dhe veshjen e saj.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan rrjetë ngjyrë rozë nga Versace, dhe nga revista Vogue është klasifikuar si një nga personazhet të veshura me bukur në Grammy.

LEXO EDHE:  Miranda Kerr-it si nevojiten recipetat

LEXO EDHE:  Modelja sfidon supermodelet e Victoria Secret/ Rezultatet flasin vetë

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Publikuar

-

Nga

Java e modës në Milano/ Pak nga koleksioni i Giorgio Armanit

Giorgio Armani është magjepsur nga psikologjia e veshjes. Ai gjithmonë ka hetuar nuancat dhe pasazhet, me shumë natyrshmëri.

Gruaja e butë dhe romantike. Koleksioni kushtuar grave gjithmonë ruan shijen për linearitet dhe ashpërsi të butë, e cila rrit feminitetin.

Për ditët e ardhshme, ajo është e pasuruar me prekje të butë dhe romantike: goditje me ngjyrat me ngjyra të ujit, jeshile me reflektime bruz, vjollcë të zbehtë dhe rozë të butë.

LEXO EDHE:  Modelja sfidon supermodelet e Victoria Secret/ Rezultatet flasin vetë

LEXO EDHE:  Skandali në Beograd/ Pacientes me Covid i publikojnë fotot nudo nga spitali

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Publikuar

-

Nga

Të brendshme të kuqe apo të zeza?/ Si ta çmendni partnerin tuaj në Ditën e Shën Valentinit

Festa e të dashuruarve ka qenë gjithmonë një mundësi për të veshur të brendshme më të rafinuara dhe seksi. Ndër ngjyrat më të njohura, janë e zeza dhe e kuqja.

Ndër trendet e momentit, përmendet veçanërisht për dy pjesë të forta: sytjena (e cila rrit format) dhe trupi (gjithmonë shumë i pëlqyer nga burrat).

Mbi të gjitha, një set intim për dhuratë funksionon gjithmonë. Ose mund t’ia dhuroni vetes ju bën të ndiheni të sigurt në sharmin tuaj dhe absolutisht të parezistueshme.

LEXO EDHE:  Vildane Zeneli nxjerr gjoksin në shesh

LEXO EDHE:  Miranda Kerr-it si nevojiten recipetat

Shihni më poshtë disa ide./ CNA.al

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: