Connect with Us

Jess Impazzi shfaqet kudo seksi

Fashion

Jess Impazzi shfaqet kudo seksi

Publikuar

-

Jess Impazzi shfaqet kudo seksi. Në sete fotografike, në përditshmëri por edhe kur del për jetë nate. Vajza seksi është fotografuar teksa ka kaluar një mbrëmje të çmendur me mikeshat e saj. E veshur me të bardha, Jess duket shumë seksi me këtë bust të shkurtër që nxjerr në pah belin e hollë, por që është shumë i hapur në dekolte. Veshjen e kishte kombinuar me këtë çantë Loius Vuitton dhe me një palë këpucë të larta nude. Kjo është Jess Impazzi makthi i Kelly Brook.

LEXO EDHE:  Foto+16/Pushime seksi mes shoqesh

If  you've got it: Jess Impiazzi, 25, put both her bare midriff and ample cleavage on display during a night out in Bexleyheath on Friday with two female pals

That's an eyeful: Dressed in a skimpy white bralet and a matching figure-hugging high-waisted skirt, the reality beauty turned heads as she showed off her incredibly voluptuous figure

Having a blast: Once the ladies were inside the venue, they were spotted knocking back a selection of shots from the bar

Drama: Jess was recently in the headlines for clashing with the rather more established swimwear star Kelly Brook, claiming that the actress called her a 'slut' for getting involved with her ex David McIntosh

'Let's hope you're not lying to me like all the other sluts': Kelly didn't exactly have the kindest words to say to Jess as she suspected her fiance at the time was having an affair with her

'What's going on?' The 25-year-old, who claims she wasn't aware until then that Kelly and David were speaking again

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Fashion

Nuk dalin kurrë nga moda/ 5 aksesorë që duhet t’i keni me patjetër

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ka disa aksesorë që na duhen patjetër për tu dukur bukur dhe për t’i pasur gjatë pasi nuk dalin kurrë nga moda. Më poshtë do të gjëni disa aksesore që ju duhen patjetër.

Shall ngjyrë camel

Shajet do të jenë gjithmonë domosdoshmëri dhe trend. Ju duhet nje ngjyrë camel patjetër.

Orë dore

Pak rëndësi ka modeli. E vogel ose e madhe, silver ose gold. Ju duhet patjetër një..ose më shumë se një.

LEXO EDHE:  Bjondina me format shpërthyese/ Fotot më “ZJARR” të modeles së fitnesit

LEXO EDHE:  Besa Kokëdhima tregon të pasmet seksi…

XhaketaDo ju shpëtojë në çdo rast kur dëshironi të dukëni “superior” dhe e kuruar deri në detaj.

Çantë krahu e zezë

Duhet, sepse do mund ta kombinoni me gjthçka.

Unaza

Duart tregojnë shumë për njeriun. Nëse doni të dukeni gjithmon e “ngritur” dora e mbushur me më shumë se 2 unaza do ju ndihmojë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

5 ide si të kombinoni xhinset e zeza për tu dukur trend

Publikuar

-

Nga

Pothuajse të gjitha vajzat kanë në garderobë një palë xhinse të zeza. Gjithmon që nuk e dimë çfarë të veshim një palë xhinse të zeza janë shpëtim.

Më poshtë do të gjeni disa ide si të kombinoni xhinset e zeza për tu dukur gjithmon trend dhe në modë,

        1.Me pulovër over-size

Xhinset e zeza mund të vishen sidomos me pulovra oversize gjatë këtij sezoni, ashtu si edhe me bluza të shkurtra, me çizme me taka, me çizme të kuqe, apo me çfarëdo që të kap syri të parën në garderobë.

LEXO EDHE:  Besa Kokëdhima tregon të pasmet seksi…

LEXO EDHE:  Bjondina me format shpërthyese/ Fotot më “ZJARR” të modeles së fitnesit

    2.Me xheke “puffer”Edhe një xheke e tillë ju duhet patjetër

  1. Me një xhaketë klasike

Pak rëndësi ka ngjyra e xhaketës, me xhinse të zeza çdo lloj ngjyre dhe modeli do ju shkojë.

  1. Me xhaketë të shkurtër

Në këtë mënyrë do të theksoni belin tuaj.

  1. Me këmishë të bardhë

Kontrasti perfekt. Me një kombinim të tillë gjithmonë do dukeni trend dhe bukur./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Fashion

12 veshje standarte që duhet t’i keni patjetër pjesë të garderobës

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Të gjitha vajzat duan veshje, shumë veshje. Edhe kur kanë shumë  veshje sërish kanë nevojë për veshje të tjera. Me pak fjalë pasurimi i garderobës është gjithmonë shumë acarues dhe i paplotë.

Gjithsesi duhet të këmi parasysh që ekzistojnë, për fat të mirë, disa veshje standarte të cilat duhet patjetër të jenë pjesë e garderobës dhe që mund të na shpëtojnë në shumë raste kur kemi urgjenca.

Xhinse të ngushta

Xhinset e ngushta duhet të jenë patjetër në garderobën tuaj. Nëse dini t’i zgjidhni me kujdes, ato mund të rrinë mjaft rehatshëm, janë në çdo ngjyrë, dhe për më tepër mund t’i kombinoni me çfarë do lloj bluze apo këmishe të doni.

Fustan i shkurtër i zi

Qoftë për një kafe në mëngjes apo për një gotë në darkë me shoqërinë,me taka, me sandale apo edhe me atlete,një fustan i shkurtër i zi do t’ju hynte kudo në punë.

 

 

Një bluzë e thjeshtë e bardhë

Një bluze e bardhë dhe e thjeshtë ju nxjerr gjithmonë nga situata. Ju mund ta vishni atë me çdo gjë duke nisur që nga pantallona, fund, xhinse të shkurtëra, mund t’i vini bizhuteri sipër saj, mund t’a vishni me taka ose me atlete, ajo hyn në punë me çdo gjë.

Xhaketë e thjeshtë xhins

Për një pamje të thjeshtë përditshmërie, por që doni ta miksoni pak veshjen tuaj dhe me klasin, një xhaketë e thjeshtë xhinsi do t’ju hynte shumë në punë, lehtë e kombinueshme dhe e përshtatëshme në çdo stinë, një xhaketë e tillë nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj.Xhaketë e zezë lëkure

Një veshje klasike, por edhe sportive ndërkohë, nuk duhet të mungojë në garderoën tuaj. Ideale për një takim të parë apo për të lënë mbresa, xhaketa e zezë e lëkurës, është gjithëçka që ju duhet për sezonin e vjeshtës.

LEXO EDHE:  Të pasme bombastike dhe poza mjaft të nxehta/ Kjo është konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian dhe Demi Rose

LEXO EDHE:  Foto+16/Pushime seksi mes shoqesh

Një pale taka

Edhe pse ndoshta nuk jeni tipi i takave të larta, pasja e një palë takash të zeza në shtëpi do ju nxirrte fare mirë nga çdo situatë. Çdo lloj veshjeje, do të ishte në një nivel tjetër me veshjen e takave të zeza.

Atletet e bardha

Arsyet pse një palë atlete të bardha duhet të jenë në garderobën tuaj janë të shumta, por më e rëndësishmja është komforti që ato të japin dhe rehatia. Nëse keni një ditë të gjatë në punë ose kudo, zgjidhja më e mirë do të ishin një palë atlete të bardha.

Xhaketa sportive

Një xhaketë sportive kthen në shik çdo veshjeje tuajën. Qoftë fustan, pantallona të shkurtra apo xhnse, një xhaketë sportive e kthen veshjen tuaj në një veshje trendi dhe me personalitet.

 Çizme të zeza

Në sezonin e vjeshtë-dimër, një nga aksesorët më të rëndësishëm që nuk duhet të mungojë është dhe një pale çizmesh të zeza. Ato kombinohen fare lehtë me çdo gjë, janë të përshtatëshme për çdo ambjent, si dhe të japin një pamje femërore.

Streçe të zeza  

Çdo vajzë pothuajse ka në garderobën e saj një palë streçe të zeza. Përveç rehatisë që ato mundësojnë, ato shkojnë gjithashtu qoftë me taka apo me atlete, me bluzë të thjeshtë apo me këmishë, apo me bluzë tutash, streçet e zeza janë gjithmonë një zgjedhje praktike./CNA.al

LEXO TE PLOTE