Connect with Us

Kristin Cavallari një “petite” seksi

Fashion

Kristin Cavallari një “petite” seksi

Publikuar

-

Kristin Cavallari ankohet se është shumë e dobët. Por në fakt biondja simpatike ka format e një vajze “petite”, që e bëjnë të duket shumë seksi.Në këtë dalje të fundit publike ajo duket në formë të shkëlqyer. E veshur me këtë bust të kuq dhe këtë fund të bardhë me shtrat të lartë, ajo duket e parezistueshme në sytë e të gjithëve. Aktorja është fotografuar në Los Angeles teksa ka darkuar me miqtë e saj.

Looking good: Kristin Cavallari wowed in a colourful crop top and white skirt as she visited Madeo restaurant in Los Angeles on Tuesday evening

Night off: The mother-of-two left her husband Jay Cutler to babysit her young sons as she hit the town

Natural: The 28-year-old wore her blonde bob in tousled waves and went for a simple beauty look

Fun for all: The star was joined by a male pal as well as a group of girlfriends on her outing 

Letting loose: She seemed in great spirits as she partied the night away 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: