Connect with Us

Jess Impiazzi imazhi provokues i “The Style”

Fashion

Jess Impiazzi imazhi provokues i “The Style”

Publikuar

-

/

Jess Impiazzi ka treguar edhe njëherë anën e saj më sensuale dhe seksi. Modelja është përzgjedhur për të qenë imazhi kryesor, i rrobave të banjos “The Sytle”. Brunja simpatike shfaqet më seksi se kurrë në këtë set të ri fotosh, duke reklamuar një shumëllojshmëri të madhe bikinish. Jess është akuzuar nga aktorja Kelly Brook se ajo ka qenë e dashura e ish-bashkëshortit të saj, McIntosh.Brook ka thënë publikisht në media se ajo është thjesht një vajzë imorale.

LEXO EDHE:  Më e bukura e pasarelave botërore/ 50 fotot magjepsëse të Demi Rose që do t’iu lënë pa mend

Ex On The Beach star Jess Impiazzi has been signed up by bargain fashion brand In The Style to be the face of their new South Beach swimwear range

The model is most famous for her fleeting TV appearance on the MTV reality show

And also dated Kelly Brook's ex David McIntosh for a short time after he split from Kelly

The 25-year-old also played a small part in TOWIE in 2012's fourth series, where she meddled in Mario Falcone's relationship with Lucy Mecklenburgh when it was discovered that he was texting multiple girls

Today though she is showing all those exes what they are missing in the glossy high street campaign

Posing in cut-away swimsuits and barely there bikinis the brunette also shows off her collection of tattoos

In the Style creator Adam Frisby said: 'After seeing how amazing Jess looked on the TV in her swimwear, we knew she would be the perfect model for our campaign.'

 

And the Surrey lass won't be short of admirers after stripping off for these glossy swimwear pictures

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Fashion

Si Kate Middleton i ktheu në trend këta dy aksesorë flokësh?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dukesha e Anglisë Kate ka dalluar gjithmonë për stilin e saj unik, aq sa e kthen edhe në trend…Dy prej aksesorëve që Kate riktheu në vëmendjen e të gjithëve duket se janë kthyer në të preferuarat e shumë vajzave dhe po i shohim gjithandej; në rrugë, në Instagram dhe në tapetin e kuq. Rrethi i madh i kokës është një aksesor që ajo e preferon shumë dhe ka frymëzuar shumë vajza që e kanë kthyer në një aksesor të pandarë për to.

LEXO EDHE:  Rovena Dilo na befasoi të gjithëve/ Publikon foton e vitit 2005 dhe duket “Wow”

LEXO EDHE:  “Mrekullia në Tokë”/ Pamje të mahnitshme nga hoteli në pikën më të lartë të Norvegjisë

Po ashtu edhe fiongoja velvet është aksesori që po përdoret masivisht.

Rrethi i madh i kokës është një aksesor që ajo e preferon shumë dhe ka frymëzuar shumë vajza që e kanë kthyer në një aksesor të pandarë për to. Po ashtu, këtë lloj rrethi e pamë edhe në sfilatat Pranverë/Verë 2019, të Pradës.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga fustanet deri tek tutat/ Ja si mund t’i kombinojmë çizmet sipas Irina Shayk

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ndërsa sfilatat e modës kanë qenë të pakta për shkak të pandemisë, rrugët e Neë York-ut kanë shërbyer si pasarela personale e supermodeles Irina Shayk. Ajo është eksperte e streestyle dhe këtë e tregojnë qartë fotot e shkrepura nga paparacët.

Në disa prej fotove ajo na jep disa ide të mira si mund të kombinojmë cizmet, duke nisur që nga tutat e deri në fustanët./CNA.alLEXO EDHE:  Rovena Dilo na befasoi të gjithëve/ Publikon foton e vitit 2005 dhe duket "Wow"

LEXO EDHE:  Duket si një foto normale, por nëse shikoni më mirë…

 

LEXO TE PLOTE

Fashion

Vëmendje, këto veshje dhe aksesorë nuk janë më në modë

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Kini parashysh, moda ndryshonshumë shpejt, dhe ndonjëherë të mbash hapin me të mund të duket vërtet sfiduese. Ka disa gjëra pas të cilave afeksionohemi në mënyrë të vecantë. Por veshje apo aksesorë të caktuar, duken vërtët shumë jashtë trendit dhe mund të bëjnë efektin e kundërt, ndaj ekspertët e industrisë këshillojnë që të shmangen.

LEXO EDHE:  “4 ish-petroninsa në një foto të vetme”/Eneda Tarifa zbulon foton e veçantë me figurat e njohura publike

LEXO EDHE:  "4 ish-petroninsa në një foto të vetme"/Eneda Tarifa zbulon foton e veçantë me figurat e njohura publike

Më poshtë do të shihni listën e disa prej veshjeve dhe aksesorëve që duhet të hiqni nga garderoba. 

 

LEXO TE PLOTE