Connect with Us

Grace Andrews ka trupin më “hot” në Dubai

Fashion

Grace Andrews ka trupin më “hot” në Dubai

Publikuar

-

Ajo nuk ka turp të tregojë trupin e saj, sepse ka forma të mrekullueshme dhe është super e tonifikuar. Grace Andrews është fotografuar në Dubai, ku duket e mrekullueshme me këto bikini ngjyrë vishnje. Ajo që të bie më shumë në sy janë këmbët e saj të gjata e të tonifikuara. Modelja 22 vjeçare e tregon, anën e saj të fashionizmit edhe në këtë ditë të zakonshme në plazh. Ajo shprehet se edhe këto bikini, janë stili që ajo adhuron më shumë.

LEXO EDHE:  Ç'të blejmë këtë vit? / Modelet e rrobave të banjës që do t'i shihni gjithë verës

26E35ADC00000578-3006657-image-a-3_1427047544741

Attention grabbing: Grace Andrews proudly paraded her toned curves in a skimpy dark red bikini during a recent relaxing break in Dubai

Party girl: It was only a few weeks ago that the brunette babe was seen during a night out at celebrity hotspot Sheesh in Chigwell, Essex with gal pals Georgia Kousoulou and Billie Faiers

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Rita Ora pozon me bikini(Foto)

LEXO EDHE:  Bën twerk në Maldive, Dafina Zeqiri “e djeg” me bikini

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: