Tom Doshi: Ilir Meta po kerkon t’me burgos

Ish- deputeti socialist Tom DOshi ka reaguar pas kerkeses te Prokurorise te Krimeve te Renda per arrestimin e tij dhe te deputetit Mark Frroku. Deputeti socialist i perjashtuar Tom Doshi shruan: Sapo degjova nga media per nje kerkese te Prokurorise se Pergjithshme per arrestimin tim. Nuk e kam marre akoma kerkesen zyrtare te prokurorise per … Continue reading Tom Doshi: Ilir Meta po kerkon t’me burgos