Connect with Us

Stili i çuditshëm i J.Lo

Fashion

Stili i çuditshëm i J.Lo

Publikuar

-

Pasi i mahniti të gjithë me fustannin e saj prej princeshe në American Idol, J.Lo është shfaqur më pas më sportive. Diva kishte veshur një palë tuta të verdha me atlete dhe kishte hedhur krahëve një pellush të bardhë. Në fakt ky look i Jennifer Lopez, është pak i çuditshëm pasi ajo shfaqet edhe sport edhe klasike. Madje edhe grimin e ka pak të rënduar, njëlloj si gjatë performancës që dhuroi gjatë spektaklit. Por J.Lo mbetet unike në llojin e saj, ndaj është gjithnjë stil dhe e veçantë…

26D2C46C00000578-0-The_singer_was_seen_making_her_way_out_of_Cecconnis_in_Beverly_H-m-11_1426843769648 26D2C47000000578-0-image-a-1_1426842521850 26D2EB1000000578-0-image-a-8_1426843050012 26D2EBC700000578-0-image-a-5_1426843027856 26D2EC9200000578-0-image-a-6_1426843037532 26D21F3700000578-3003582-image-m-42_1426825734098

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Publikuar

-

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i mbajtur në trup.

Ato janë tepër të veçanta dhe kanë nevojë për kujdes të tepërt nëse jeni në plazh apo në pishinë, pasi pjesët intime mund t’ju dalin në shesh nga momenti në moment.

Ngjyrat janë të të gjitha llojeve, por bie në sy kryesisht e bardha.Disa prej këtyre rrobave të banjos po jua prezantojmë më poshtë.

LEXO TE PLOTE

Fashion

Nga “Yves Saint Laurent” tek “Versace”/ Syzet e mëdha që po “çmendin” fashionistat shqiptare këtë verë

Publikuar

-

Mesa duket trendi i syzeve të mëdha dhe me ngjyra është rikthyer sërish.

Modelet e reja dhe të preferuarat e fashionistave shqiptare e të huaja e mbulojnë komplet pjesën e syve dhe vijnë në forma katrore ose rrethore.

Nga “Saint Laurent” te “Versace”, këto modele janë përqafuar nga markat më të njohura të modës, ndaj na besoni kur ju themi se janë trendi i sezonit.

Ja modelet e preferuara nga të famshmet shqiptare të cilat e duan dhe e ndjekin modën:

LEXO EDHE:  Stili i Kate Middletone gjatë shtatzënisë së dytë

LEXO EDHE:  J.Lo një hirushe në skenë

 

LEXO TE PLOTE

Aktualitet

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Publikuar

-

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet shqiptare kanë një dobësi për bikinit me një krah.

Nga fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale duket se ato janë shumë të përshtatshme dhe të tregojnë shumë ‘in’ dhe të famshmet shqiptare nga Lori Hoxha, Armina Mevlani e Arilena Ara nuk kanë ngelur pas për t’i treguar ato në rrjetet sociale.

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: