Connect with Us

50 hijet e Dakotës

Fashion

50 hijet e Dakotës

Publikuar

-

Dakota Johnson, aktorja kryesore e filmit “50 hijet e Greit”, ka një trup fantastik dhe shumë seksi. Këtë herë e ka reklamuar atë në Cancun, ku është fotografuar nga paparacët në shoqërinë e nënës së saj aktores, Melannie Griffith dhe nënës së Kim Kardashian, Kris Jenner e cila është shoqe e ngushtë me Melannie. Pas ndarjes nga i dashuri i saj, Dakota ka preferuar të bëj disa pushime dhe ku ka më mirë se ti bësh ato në shoqërinë e të tjera femrave. 25 vjecarja duket shkëlqyeshëm me këto bikini të bardha.

LEXO EDHE:  Foto/ Çfarë po ndodh tek Gjykata e Krimeve të Rënda

1 2 3 4 5 6

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Modelet dhe ngjyrat më trendi të momentit/ Vajzat më të famshme të ekranit tregojnë se çfarë duhet të veshim këtë sezon

Publikuar

-

Nga

Modelet dhe ngjyra më trendi të momentit/ Vajzat më të famshme të ekranit tregojnë se çfarë duhet të veshim këtë sezon

Sezoni i verës ka mbushur plot rrjetet sociale me foto të vajzave nga plazhi me bikini.

Një larmishmëri e tërë me bikini dhe rroba banjo, vajzat më të njohura të ekranit dhe jo vetëm tregojnë se cilat janë modelet më “In” të momentit.

Teksa i kemi hedhur një vështrim fotove të publikuara në Instagram, ajo që kemi vënë re janë modelet me prerje minimaliste si dhe ngjyrat e ndezura.

LEXO EDHE:  Fotot/ Makina e nxjerrë sot nga liqeni i Shkopetit

LEXO EDHE:  Fotot/ Ja cfarë bën pasditeve Britney Spears

Nga modelet, balerinat e deri tek këngëtaret më të njohura shqiptare, ne kemi përzgjedhur fotot e vajzave me bikini të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTO-8 gabimet që meshkujt bëjnë me veshjet në sezonin e verës/ Ja çfarë duhet të dini

Publikuar

-

Nga

Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës. Por ndonjëherë, burrat humbasin detaje të vogla, duke prishur tërë pamjen e tyre.

Gjatësia e pantallonave tuaja të shkurtra, stili i këmishës dhe madje edhe çorapet janë të gjitha elemente në dukje të vogla, por të rëndësishme për çdo veshje që duhet të priren nëse dëshironi të dukeni elegant.

LEXO EDHE:  Foto/ Çfarë po ndodh tek Gjykata e Krimeve të Rënda

LEXO EDHE:  FOTO/ I aksidentuari i shtrirë për tokë përballë Ministrisë së Brendshme

Bright Side ka gjetur 8 gabime të zakonshme të modës që bëjnë burrat gjatë verës dhe që duhet t’i shmangni.

Zgjedhja e bluzave me mëngë më të shkurtra

Veshja shpesh xhinse

Shmangia e ngjyrave të ndritshme

Zgjedhja e rrobave të ngushta

Zgjedhja e pantallonave të shkurtra me gjatësi të gabuar

Veshja e çorapeve të gjata me pantallona të shkurtra

Ngecja tek xhaketa e dimrit

Duke mos i kushtuar vëmendje të mjaftueshme këpucëve./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Fashion

Rikthim në vitet ‘90/ Tendencat e modës të cilat po bëjnë “namin” edhe sot

Publikuar

-

Nga

Tendencat e modës ndryshojnë nga sezoni në sezon. Stilistët eksperimentojnë me ngjyrat, modelet të cilat kthehen menjëherë në trend dhe përqafohen shumë shpejt nga të fiksuarit ndaj saj.

Kemi parë që shumë modele dhe trende që janë aktuialisht më të preferuarat e momentit kanë një rikthim në vitet e mëparshme.

Ngjyrat e ndezura, varëset, kordelet, apo tonet e syve, këto tendenca të reja sot të modifikuara paksa kanë një frymëzim nga stili i viteve ’90-2000 dhe fotot e mëposhtme do ta vërtetojnë këtë./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: